واکنش Billie Eilish به فاصله سنی با دوست پسرش جسی راترفورد

Billie

Billie Eilish عاشقانه جدیدی با جسی راترفورد خواننده اصلی The Neighbourhood را آغاز کرده است. در حالی که برخی از طرفداران فاصله سنی این دو را نگران کننده می دانند. این اظهار نظرها پس از اعلام رسمی رابطه بیلی با جسی شدت گرفت. اما او ظاهراً نگران این موضوع نیست. منبعی به هالیوود لایف گفت که بیلی چه احساسی نسبت به فاصله سنی 11 ساله دارد.

این منبع گفت: “بیلی و جسی سال ها است که یکدیگر را می شناسند. بنابراین با وجود اینکه مدت کوتاهی است با هم قرار می گذارند. بیلی با جسی احساس راحتی می کند.” همچنین برای فاصله سنی اش با جسی نگرانی نیست. زیرا آنها در سطوح بسیار زیادی با هم وجه اشتراک دارند. به علاوه بیلی چند ماه دیگر 21 ساله می شود. بنابراین محدودیت های زیادی وجود نخواهد داشت زیرا در آن زمان به اندازه کافی بزرگ خواهد شد.”

Billie

به گفته منبع برادر Billie Eilish یعنی فینیاس نیز این رابطه را تایید می کند. آنها ادامه دادند: “جسی با فینیاس، برادر [بیلی] که برای او بسیار مهم است، بی عیب و نقص کنار می آید.” “فینیاس این را تایید می کند. زیرا او واقعاً دوست دارد خواهرش را بسیار خوشحال ببیند. بیلی چندین تغییر و رشد شگفت انگیز را پشت سر گذاشته است. حال نیاز است که بیلی با مردی باشد که هم سطح اوست. بدون شک جسی مرد مناسبی برای خواهرم است.

این منبع گفت: این زوج هر دو به موسیقی خود علاقه دارند و جسی با بیلی با احترام و تحسین بسیار رفتار می کند. جسی به بیلی به عنوان یک سوپراستار یا چیزی شبیه به این نگاه نمی کند. زیرا رابطه آن ها دوستانه است و بر اساس لقب و جایگاه نیست.»

منبع Iheart

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =