رکوردشکنی سریال لایو اکشن One Piece در 84 کشور؛ ونزدی در جایگاه دوم

رکوردشکنی سریال لایو اکشن One Piece

«One Piece» اکنون در نتفلیکس در 84 کشور رتبه اول را دارد و رکورد قبلی فصل چهارم «ونزدی» و « Stranger Thing » را شکست. رکوردشکنی سریال لایو اکشن One Piece باعث شد این سریال به عنوان محبوب ترین برنامه تلویزیونی در صدر جدول های جهانی قرار گیرد.

رکوردشکنی سریال لایو اکشن One Piece در حال حاضر باعث شده این سریال به محبوب‌ترین برنامه تلویزیونی در 84 کشور جهان تبدیل شود. همچنین رتبه اول را در برترین برنامه‌های تلویزیونی نتفلیکس در سراسر جهان دارد و در مجموع مخاطبان آنلاین بیشتری دارد.

«One Piece» یک سریال لایو اکشن بر اساس مانگای پرفروش Eiichiro Oda محصول مشترک نتفلیکس و Tomorrow Studios است که نتفلیکس بر تولید آن نظارت دارد. این سریال توسط استیون مائدا نویسندگی و تهیه‌کننده اجرایی است. و مت اوونز نیز به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی فعالیت می‌کند.

اخبار مرتبط: تریلر لایواکشن One Piece

رکوردشکنی سریال لایو اکشن One Piece

داستان One Piece

یک ماجراجویی افسانه‌ای در دریای آزاد است که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. دی. لوفی یک ماجراجوی جوان است. از زمانی که به یاد می آورد آرزوی یک زندگی آزاد را داشته است. لوفی از دهکده کوچک خود به سفری خطرناک می رود تا گنج افسانه ای، One Piece را پیدا کند تا پادشاه دزدان دریایی شود. اما برای یافتن جایزه نهایی، لوفی باید خدمه‌ای را جمع کند که همیشه همراه او باشند. این خدمه باید قبل از یافتن کشتی برای حرکت، جستجوی هر اینچ از دریاهای آبی وسیع، پیشی گرفتن از تفنگداران دریایی، و غلبه بر رقبای خطرناک در هر مرحله انتخاب شوند.

“One Piece” اکنون در نتفلیکس در حال پخش است.

منبع Maxblizz

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =