قرار مخفیانه تیلور سوئیفت با تراویس کلس بازیکن NFL

قرار مخفیانه تیلور سوئیفت با تراویس کلس

به نظر می رسد قرار مخفیانه تیلور سوئیفت با تراویس کلس چندان هم از چشم رسانه ها دور نمانده است. تراویس کلس  در ماه جولای در کنسرت نتوانسته بود شماره خودش را به این خواننده بدهد. اما در پایان راهی برای ملاقات با سوئیفت پیدا کرد و قرار مخفیانه تیلور سوئیفت با تراویس کلس چند هفته پیش در شهر نیویورک صورت گرفت. به نظر می رسد تراویس از برنامه تیندر برای این دیدار استفاده کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 تراویس کلس در پادکست خود توضیح داد : “اگر در کنسرت های تیلور سویفت شرکت کنید، حتما می دایند که دستبندهای دوستی وجود دارد. و من تعداد زیادی از آنها را در آنجا دریافت کردم. اما می خواستم یکی از آنها را با شماره خودم به تیلور سوئیفت بدهم. اما موفق به انجام این کار نشدم. بنابراین کمی ناراحت بودم که نتوانستم یکی از دستبندهایی را که ساخته بودم به او بدهم. “

قرار مخفیانه تیلور سوئیفت با تراویس کلس

زوج قدرتمند

به گفته راب گرونکوفسکی قهرمان چهار دوره سوپربول، تراویس کلس و تیلور سوئیفت یک زوج قدرتمند خواهند بود.

گرونکوفسکی در برنامه Up & Adams گفت: “من فکر می کنم تراویس مرد بسیار متفکری است. و اگر آنها شروع به قرار ملاقات کنند، این افراد شماره یک کن و باربی در NFL هستند. در این شکی نیست. بنابراین، بیایید امیدوار باشیم که این اتفاق بیفتد. اگر تراویس و تیلور سویفت با هم قرار بگذارند واقعا صحنه جذابی خواهد بود.”

تراویس کلس در حال حاضر در حال درمان مصدومیتی است که او را از بازی افتتاحیه فصل 2023 NFL کانزاس سیتی مقابل دیترویت لاینز باز داشت.

منبع Mirror

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 20 =