تریلر فیلم Bob Marley: One Love داستان زندگی خواننده جامائیکایی

تریلر فیلم Bob Marley: One Love

تریلر فیلم Bob Marley: One Love منتشر شد. پارامونت اولین تریلر «باب مارلی: یک عشق» را منتشر کرده است. فیلم زندگی‌نامه‌ای با بازی کینگزلی بن آدیر که قرار است زندگی و میراث این نماد فقید رِگِی را بررسی کند.

تماشاگران در طول تریلر اولین نگاهی به مراحل مختلف زندگی باب مارلی می‌اندازند که به آغاز او در جامائیکا و رسیدن به شهرت جهانی بازمی‌گردد. تریلر نیز صحنه ترور مارلی را تنظیم می کند که از آن جان سالم به در برد.

بن آدیر در نقش مارلی در کنار لاشانا لینچ که نقش همسرش ریتا مارلی را بازی می کند، به ایفای نقش پرداخته است. کارگردان «شاه ریچارد»، رینالدو مارکوس گرین، کارگردانی فیلم زندگی‌نامه‌ای را برعهده داشته و زک بایلین، فرانک ای. قابل ذکر است، زیگی مارلی، پسر مارلی، به عنوان تهیه کننده به پروژه می پیوندد. او برای اولین بار در CinemaCon امسال نگاهی گذرا به «باب مارلی: یک عشق» داشت.

زیگی مارلی در CinemaCon گفت: «خیلی خوب است که من به عنوان تهیه کننده این فیلم و همچنین به عنوان مباشر میراث باورنکردنی پدرم اینجا هستم… این پیام اتحاد و عشق است.» زیگی مارلی در ادامه توضیح داد که این فیلم قرار است بزرگداشت پدر مرحومش باشد

«باب مارلی: یک عشق» قرار است در تاریخ 12 ژانویه 2024 در سینماها اکران شود.

تریلر فیلم Bob Marley: One Love

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =