عذرخواهی جیمی فاکس برای انتشار پست اینستاگرامی نژادپرستانه

عذرخواهی جیمی فاکس

جیمی فاکس به دلیل پست اینستاگرامی که در روز جمعه به اشتراک گذاشت عذرخواهی کرد. این پست، که فاکس بعداً توضیح داد که به یک موضوع شخصی اشاره دارد، توسط برخی از پیروان به عنوان یهودستیزی تلقی شده بود. عذرخواهی جیمی فاکس در قالب یک پست اینستاگرامی منتشر شد تا به سو تفاهم ها پایان دهد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 فاکس در پستی که اکنون حذف شده نوشته بود: «آنها این یارو که اسمش عیسی بود را کشتند… فکر می‌کنی با تو چه کنند؟»!

در پاسخ به اتهامات یهود ستیزانه، پست عذرخواهی جیمی فاکس در اینستاگرام به این صورت بود: «می‌خواهم از جامعه یهودی و همه کسانی که از پست من آزرده شدند عذرخواهی کنم. اکنون می دانم که انتخاب کلمات من باعث توهین شده است و متاسفم. هرگز قصد من این نبود.»

در ادامه گفت: «برای روشن شدن اوضاع این موضوع را می گویم. یک دوست قلابی به من خیانت کرد و منظور من در این پست به این فرد بود نه جامعه یهودی. من تمام مردم را دوست دارم. من جامعه یهودی را دوست دارم و از آن حمایت می کنم. عمیق ترین عذرخواهی من را بپذیرید.”

اتهامات علیه پست اصلی فاکس از این باور یهودی ستیزانه ناشی می شود که یهودیان عیسی مسیح را کشتند.

عذرخواهی جیمی فاکس

عذرخواهی جنیفر انیستون

جنیفر آنیستون نیز به دلیل لایک کردن پست اصلی فاکس مورد انتقاد قرار گرفت. او در استوری اینستاگرام خود برای رد هرگونه اتهام یهودستیزانه نوشت: «این واقعا حالم را بد می‌کند. من این پست را عمداً یا تصادفی «لایک» کردم.»

او افزود: « من می‌خواهم از دوستانم و هرکسی که از این موضوع در صدمه دیده است عذرخواهی کنم. و بگویم من هیچ مشکلی با جامعه یهودی ندارم. از یهودستیزی حمایت نمی‌کنم. و من واقعاً هیچ نوع نفرتی را تحمل نمی کنم.”

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =