سورپرایز جسی راترفورد برای تولد بیلی آیلیش در کنسرت لس آنجلس

تولد بیلی آیلیش

تولد بیلی آیلیش روز یکشنبه است. بیلی پس از این جشن رسما وارد 21 ساله می شود. اما روز جمعه در کنار عزیزان و طرفدارانش در کنسرت The Forum در اینگلوود کالیفرنیا سورپرایز شد.

این سوپراستار موسیقی روز جمعه به همراه خانواده و دوست پسرش جسی راترفورد روی صحنه کنسرت کالیفرنیا در اینگلوود قرار گرفت. بیلی با یک کیک در آخرین نمایش “Hometown Encore” قبل از تولد 21 سالگی در روز یکشنبه غافلگیر شد.

در حالی که خانواده‌اش در کنارش بودند و طرفدارانش با هم آواز می‌خواندند. آیلیش شمع‌های کیکش را با تشویق جمعیت فوت کرد.

بعد از اینکه خانواده‌اش از جمله برادرش فینیاس صحنه را ترک کردند. آیلیش به تماشاچیان کنسرت به شوخی گفت: “می‌خواهی عکس بگیری؟ دو روز دیگر به من فرصت بده.” “من دو روز دیگر 21 ساله می شوم، این باورنکردنی است.”

Eilish

اجرای بیلی در کنسرت

پس از جشن تولد بیلی آیلیش، دونالد گلاور  با نام مستعار چیلدیش گامبینو و همکار قدیمی او خالد، روی صحنه آمدند. قبل از اینکه طرفداران بخواهند تولد بیلی آیلیش را تبریک بگویند. بیلی از تماشاچیان خواهش کرد که اجازه دهند تا او همراه با گلاورآهنگ “Redbone” را اجرا کند.

در طی یک مصاحبه در سال 2019 آیلیش فاش کرد که گامبینو او را تشویق به خوانندگی کرده است. بیلی گفت: «او یک خداست. شما حتی نمی توانید او را هم سطح افراد دیگر قرار دهید.»

آیلیش همچنین در طول حضورش روی صحنه، قبل از اجرای تک‌نوازی «Location» با خالد 24 ساله، اجرای گروهی «Lovely» را به اشتراک گذاشتند.

بیلی آهنگ “Have Yourself A Merry Little Christmas” را اجرا کرد.

تولد بیلی آیلیش

در ادامه آیلیش با دوست پسر جدیدش راترفورد 31 ساله روی صحنه آمد. این اولین باری نبود که این زوج با یکدیگر در یک مراسم ظاهر می شوند. این زوج قبلاً اولین حضور بر روی فرش قرمز خود را با یک پتوی گوچی در ماه نوامبر در جریان گالا هنر + فیلم LACMA 2022 انجام دادند.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =