بورسیه تحصیلی مارگو رابی به مبلغ یک میلیون دلار در رویداد WIE اهدا شد

بورسیه تحصیلی مارگو رابی

جیمی لی کرتیس، ژانل مونه، مارگو رابی، گریسی آبرامز و ادیسون ری (فعال در زمینه موسیقی و ستاره تیک تاک) روز چهارشنبه یک میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی را به مربیان و فارغ التحصیلان دبیرستانی محروم برای تحصیل در کالج های سراسر لس آنجلس اهدا کردند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این اعلامیه در مراسم گالا سال 2022 اعلام شد. که توسط Lifetime در لس آنجلس همراه با انتشار فهرست 100 Women in Entertainment Power برگزار شد.

کرتیس و مونه برای شروع ارائه بورسیه ها با هم همکاری کردند و کرتیس اعلام کرد که لایف تایم برای هر یک از مربیان فارغ التحصیل به مدرسه مورد نظر خود، 10000 دلار بورسیه تحصیلی ارائه می کند.

او گفت: “من و ژانل برای سال 2023 به لطف کیسی واسرمن یک سورپرایز کوچک داریم. اکثر شما این را نمی دانید. اما من مادرخوانده کیسی هستم. من، کیسی و خانواده اش را ستایش می کنم.”

مونه افزود: «از طریق بنیاد واسرمن، کیسی یک صندوق حمایت از زنان را به نام مادربزرگش ادی واسرمن ایجاد کرده است. تا از زنان جوان سرسخت و آینده‌دار و خلاق، دقیقاً مانند شما در فعالیت‌های تحصیلی و شغلی حمایت کند.» .

کرتیس و مونه سپس اعلام کردند که به هر یک از مربیان یک مک بوک اپل اهدا می شود که توسط بنیاد واسرمن و ستاره TikTok ادیسون ری ارائه شده است.

بورسیه تحصیلی مارگو رابی

بورسیه تحصیلی دانشگاه چپمن

بورسیه تحصیلی دانشگاه چپمن توسط بنیاد خانواده چاک لور و انجمن ملی صاحبان تئاتر کالیفرنیا نوادا اعطا شد. رویداد WIE 2022 هفتمین سالی است یک بورسیه تحصیلی کامل را برای فارغ التحصیلان اعطا کرده است.

 برای اولین بار، انجمن ملی صاحبان تئاتر کالیفرنیا نوادا نیز بورسیه ای به دانشگاه چپمن ارائه کرد که جاسمین (مربی: آن مورفی از CAA) به عنوان برنده بورسیه اعلام شد.

از طرف پارامونت پیکچرز، مارگو رابی ستاره فیلم بابیلون به کارگردانی دیمین شزل، به روی صحنه آمد تا یکی از افراد فارغ التحصیل امسال WIE را با یک بورس تحصیلی چهار ساله که توسط استودیو ارائه شده است، به چپمن اهدا کند. این بورسیه بر تعهد چند دهه ای پارامونت به سرمایه گذاری در فرصت های آموزشی برای دانش آموزان از جوامع محروم در منطقه لس آنجلس و سراسر جهان تاکید دارد.

بورسیه تحصیلی مارگو رابی

اعطا بورسیه تحصیلی مارگو رابی

بورسیه تحصیلی مارگو رابی که در واقع بورسیه کمپانی پارامونت است یکی دیگر از بورسیه های تحصیلی بود که توسط رابی اعطا شد. زمانی که مارگو برای اعلام بورسیه روی صحنه رفت، گفت چقدر “هیجان زده و مفتخر” در ادامه گفت: “وقتی به همه چهره های شما نگاه می کنم، جلوه پیشرفت را می بینم. و این من را سرشار از شادی و امید و انگیزه برای ادامه دادن می کند. اول از همه، من زنانی را می بینم که شهامت بسیاری را دارند و می خواهند در تمام عرصه ها پیشرفت داشته باشند و به هدف خود برسند.» کارن (مربی: گابریلا زاپاتا از نتفلیکس) به عنوان دریافت کننده بورس تحصیلی اعلام شد.

آبرامز همچنین برای ارائه بورسیه Spotify در این مراسم حضور داشت. او جازمین (مربی: آدری رو از CAA) را به عنوان دریافت کننده بورسیه Spotify در دانشگاه چپمن اعلام کرد.

در همین حال “ری”یک جایزه بورس تحصیلی سونی را ارائه کرد. که سومین سال بازگشت سونی پیکچرز اینترتینمنت برای ارائه بورسیه تحصیلی به LMU بود. او نام الیزابت (مربی: ماری شیهی از WME) را به عنوان دریافت‌کننده اعلام کرد.

بیش از 250 دختر و 250 مربی در برنامه Women in Entertainment شرکت کرده‌اند. در حالی که مربیان به دانشگاه‌هایی از جمله هاروارد، دانشگاه کالیفرنیا برکلی و نورث وسترن برای ادامه تحصیل فرستاده می شوند.

برنامه Women in Entertainment توسط Lifetime ارائه شده است. که بیش از 1 میلیون دلار در حمایت از زنان در طول هفت سال گذشته کمک کرده است.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =