نورمن ریداس ستاره ی Walking Dead به اسپین آف جان ویک “Ballerina” پیوست

اسپین آف جان ویک به اسم Ballerina با بازی آنا د آرماس همچنان گروه بازیگرانش رو گسترش میده و ستاره ی Walking Dead، نورمن ریداس هم به تازگی به آن ملحق شده است. سایت مووی 21 مرجع آخرین اخبار فیلم و سریال:


ریداس به آنجلیکا هیوستون، ایان مک شین، لنس رددیک و نامزد اسکار، کتلینا سندینو مورینو ملحق شده. بازگشت کیانو ریوز در نقش جان ویک در فیلم Ballerina هم گزارش شده. فیلمنامه اسپین آف جان ویک توسط شی هتتن نوشته شده و اکنون در مرحله فیلمبرداری است. تهیه کننده های سریال باسیل ایوانیک، اریکا لی و چد استالسکی است. بردی فوجیکاوا و چلسی کوجاوا هم از طرف کمپانی سازنده سریال، Lionstage، بر روی پروژه نظارت دارند. فیلم توسط لن وایزمن کارگردانی و تحت کمپانی Lionstage خواهد بود.


لی به ددلاین گفته است:” ما هوادار پر و پا قرص نورمن هستیم، و مطمئنیم که تماشاگران هم همونقدری که ما برای پیوستن نورمن به دنیای جان ویک هیجان زده ایم هیجان خواهند داشت. اون بازیگر بی نظیری برای Ballerina میشه.”


نورمن ریداس بیشتر به عنوان داریل دیکسون در طول 174 قسمت سریال Walking Dead شناخته میشود. ریدوس همچنین در حال فیلمبرداری یک اسپین آف بر اساس همین سریال در فرانسه است. CAA Brillstein Entertainment کمپانی نماینده ی ریداس در فیلم خواهد بود.

مطالب مرتبط: اسپین آف Walking Dead چگونه خواهد بود؟


ریداس قرار است در فیلم The Bikeriders به کارگردانی جف نیکولاس در مقابل آستین باتلر و جودی شانن بازی کند. فیلم های دیگر نورمن ریدوس شامل American Gangster، The conspirator، Triple 9، The bookdock Saints و Vacation با بازی اد هلمز است. در طول سه فیلم جان ویک، این فیلم بیشتر از 586 میلیون دلار درآمد داشته است. جان ویک: چپتر 4 در 24 مارچ 2023 به سینماها می آید.

میتوانید تریلر John Wick: Chapter 4; انتقام به سبک ماتریکس رو در سایت مووی 21 ببینید.

منبع: Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =