تولید فصل دوم House of the Dragon با انتشار یک عکس آغاز شد

تولید فصل دوم House of the Dragon

شبکه HBO فاش کرد که تولید فصل دوم House of the Dragon اسپین آف گات آغاز شده است.

رایان کوندال یکی از خالقان مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی سریال در بیانیه ای گفت: «خاندان اژدها بازگشته است». ما از اینکه دوباره با اعضای خانواده اصلی خود و همچنین استعدادهای جدید در ارتباط هستیم هیجان زده ایم. همه شخصیت های مورد علاقه شما به زودی در میزهای شورا توطئه می کنند. با ارتش خود رژه می روند و اژدهایان خود را به نبرد می برند. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آنچه که داریم را به اشتراک بگذاریم.”

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 شبکه HBO اعلام کرد که تولید فصل دوم House of the Dragon در استودیو Leavesden در بریتانیا آغاز شده است. در پی این خبر یک عکس منتشر شد که تخت آهنین را با خدمه نشان می دهد. عکس را می توانید در ادامه مشاهده نمایید:

تولید فصل دوم House of the Dragon

بر اساس آتش و خون جرج آر آر مارتین، خاندان اژدها ظهور و سقوط تارگرین ها را روایت می کند. تنها خانواده اژدهادارانی که از عذاب والریا جان سالم به در برده اند. این اتفاق 200 سال قبل از وقایع اقتباسی سریال بازی تاج و تخت می گذرد که آخرین قسمت آن در سال 2019 پخش شد.

فصل اول خاندان اژدها توسط بازیگرانی چون پدی کانسیدین، مت اسمیت، اولیویا کوک و اما دارسی در نقش پرنسس رینیرا تارگرین رهبری شد. همچنین ریس ایفانس، استیو توسن، ایو بست، سونویا میزونو، میلی آلکاک، امیلی کری، گراهام مک تاویش، رایان کور، جفرسون هال، دیوید هوروویچ، متیو نیدهام، بیل پترسون، گاوین اسپوکس، ویل جانسون، جان مک میلان، ساوانا استین در این سریال حضور داشتند.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یازده =