خبر درگذشت باب نالبندیان جامعه موسیقی متال را عزادار کرد

درگذشت باب نالبندیان

باب نالبندیان که با حرفه روزنامه‌نگاری و کارگردانی او فراز و نشیب‌های را پشت سر گذاشت. در 30 دسامبر در ردینگ کالیفرنیا درگذشت. او 58 سال داشت. نعلبندیان اخیراً دچار سرطان لنفوم شده بود و خبر درگذشت باب نالبندیان جامعه موسیقی متال را عزادار کرد.

نالبندیان کار خود را در سال‌های نوجوانی به‌عنوان ناشر/ سردبیر مجله هوی متال The Headbanger در آوریل 1982 شروع کرد.

.

فعالیت های باب

طبق اخبار هالیوود مووی 21 او به طور منظم در مجلات موسیقی که اخبار متال در کالیفرنیا را پوشش می‌دادند، فعالیت داشت. او به کار خود در این زمینه ادامه داد. در نهایت نالبندیان مدیر گروه متال اورنج کانتی، کالیفرنیا، ادن شد و همراه با آنها یک قرارداد جهانی با Enigma/Restless Records منعقد کردند. او همچنین به خاطر اجرای یک کنسرت با مارتی فریدمن گیتاریست Megadeth با آن گروه اعتبار زیادی به دست آورد.

نالبندیان با استفاده از شخصیت برون‌گرا و مهارت‌های شبکه‌ای خود، قراردادهایی با شرکت‌های بین‌المللی بزرگی مانند Century Media (ایالات متحده و اروپا)، Roadrunner Japan، Cherry Red/Hear No Evil/Universal Music (اروپا)، JVC/Victor (ژاپن)، امضا کرد. Music For Nations (بریتانیا)، Bandai/Apollon (ژاپن)، Polystar (ژاپن) و High Vaultage/Metal 4 Muthas (آلمان) داشت.

درگذشت باب نالبندیان

او یک ویرایشگر آنلاین و پادکست در Hardradio.com بود.

نالبندیان یک سریال با نام Inside Metal به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی خودش ساخت. در این سریال به مجموعه‌ای از مستندهای داستانی صحنه هوی متال پرداخت. اولین ویدیو در سال 2014 منتشر شد که جزئیات پیشگامان هارد راک و هوی متال لس آنجلس را نشان می داد. نالبندیان هشت ویدیو را در این مجموعه کارگردانی کرد که به دلیل دقت آنها در ثبت لحظه ای از تاریخ موسیقی متال مورد تحسین قرار گرفت.

.

تسلیت بزرگان موسیقی متال

درگذشت باب نالبندیان به سرعت در جامعه موسیقی و متال منتشر شد.

دیو ماستین از Megadeth، نالبندیان را “افسانه موسیقی” نامید. او گفت: “ما به شدت دلتنگت خواهیم شد باب. صمیمانه به خانواده و دوستان ایشان تسلیت می گویم.”

دیوید الفسون نوازنده باس سابق Megadeth نیز ادای احترام کرد. گفت: «با شوک و اندوه عمیق، ما در اینجا برای دوستمان باب نالبندیان که امروز در گذشت عزاداری  می کنیم. باب یکی از اولین روزنامه نگاران مورخ متال بود که وقتی در سال 1983 به لس آنجلس نقل مکان کردم، او را ملاقات کردم. یک دوست واقعی، طرفدار، حامی و عاشق همه چیزهای هوی متال، او کارهای زیادی برای جامعه ما انجام داد و عمیقاً دلتنگ خواهد شد.»

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =