آیا تغییر تاریخ اکران Dune 2 و آکوامن 2 به دلیل اعتصاب بازیگران اجرا می شود؟

تغییر تاریخ اکران Dune 2

به نظر می رسد اعتصاب بازیگران تمام برنامه های صنعت سینما هالیوود را دچار دگرگونی کرده است. در نهایت گفته می شود تغییر تاریخ اکران Dune 2 ،Color Purple و آکوامن2 به دلیل اعتصاب بازیگران در برنامه برادران وارنز قرار گرفته است.

در میان دو اعتصاب بحث برانگیز در هالیوود، گروه فیلم برادران وارنرز قویاً در حال بررسی برای تغییر تاریخ اکران Dune 2 تا سال آینده یعنی 2024 است.

یکی از عوامل داخلی گفت: این فیلم محصول مشترک لجندری انترتینمنت است و هر دو طرف باید در مورد تغییر تاریخ اکران Dune 2 و انتقال آن به سال 2024 به توافق برسند. آنها افزودند که هنوز WB در مورد حرکتی با Legendary تماس نگرفته است. یکی دیگر از منابع آشنا با برادران وارنر گفت که اکران فیلم ها طبق برنامه‌ریزی اولیه پیش می‌روند و هیچ بحث رسمی انجام نشده است. اما خاطرنشان کرد که مدت زمان اعتصاب های اتحادیه کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است.

تغییر تاریخ اکران Dune 2

آکوامن 2 و Color Purple

به گفته منابع علاوه بر این برادران وارنر در حال ارزیابی تاریخ‌های جدید احتمالی برای فیلم موزیکال پیش‌بینی‌شده « Color Purple » است. که اپرا وینفری به‌عنوان تهیه‌کننده آن به حساب می‌آید. همچنین دنباله «آکوامن و پادشاهی گمشده» استودیو دی‌سی. با تغییر احتمالی تاریخ در نتیجه اعتصاب اتحادیه‌های SAG-AFTRA و انجمن نویسندگان رو به رو است.

فیلمی مانند « Dune 2» از مشارکت بازیگرانی چون آستین باتلر، فلورانس پیو، خاویر باردم و جاش برولین بهره می برد. محدودیت‌های فعلی اتحادیه می‌گوید که این بازیگران نمی‌توانند کارهای گذشته یا آینده ساخته و عرضه شده توسط شرکت‌های رقیب را تبلیغ کنند.

استودیو وارنرز مطمئن نیست که هر یک از این اعتصابات صنفی تا اواسط پاییز حل شود. ” Color Purple” و دنباله “آکوامن” در حال حاضر به ترتیب برای اکران در تاریخ 20 و 25 دسامبر 2023 برنامه ریزی شده اند.

برادران وارنرز مطمئنا تنها استودیویی نیست که تقویم اکران را تغییر داده است. بدون شک استودیوهای زیادی تمایل به تغییر تاریخ اکران داشته باشند. زیرا افتتاحیه و تبلیغ فیلم های بزرگ بدون حضور بازیگران امکان پذیر نیست.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دوازده =