ایوان ریچل وود و آماندا سایفرد در اقتباس موزیکال تلما و لوییز

آماندا سایفرد در اقتباس موزیکال تلما و لوییز

آماندا سایفرد سه‌شنبه شب برنده جایزه گلدن گلوب شد. اما برای دریافت جایزه در سالن حضور نداشت. اکنون ممکن است بدانیم که داستان از چه قرار است. آماندا سایفرد در اقتباس موزیکال تلما و لوییز حضور دارد و درگیر انجام کارهای پروژه است. همچنین صحبت هایی مبنی بر پیوستن ایوان ریچل وود به سایفرد در این پروژه وجود دارد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 سایفرد روز سه‌شنبه برای بازی در نقش الیزابت هولمز برنده جایزه گلوب شد. که تندیس بهترین بازی توسط یک بازیگر زن در یک مینی سریال برای تلویزیون را برای او به ارمغان آورد. در سپتامبر برای این نقش برنده جایزه امی شد.

در طول مراسم گلدن گلوب، مجریانی که دسته‌بندی سایفرد را اعلام کردند، گفتند که این ستاره در این مراسم حضور ندارد. زیرا او درگیر یک کار جدید است.

آماندا سایفرد در اقتباس موزیکال تلما و لوییز

دلیل غیبت سایفرد در مراسم گلدن گلوب

سایفرد روز چهارشنبه ویدیویی را در اینستاگرام منتشر کرد. او تا حدودی درباره غیبتش در مراسم گلدن توضیح داد.

سایفرد گفت: «من در نیویورک هستم. من از طریق FaceTime با تیم “Dropout” در ارتباط بودم. آنها بودند که باعث شدند من برنده این جایزه بشوم. این یک افتخار واقعی است که بخشی از آن پروژه بودم. من نمی توانستم در مراسم گلدن حاضر شوم. زیرا دارم کاری انجام می دهم که جادویی و موزیکال است. بالاخره کاری را انجام می دهم که تا به حال هرگز آن را انجام نداده ام. این تمام چیزی است که واقعاً می توانم در مورد آن بگویم.»

تجربه موسیقی قبلی سایفرد شامل بازی در هر دو فیلم “Mamma Mia!” و “Mamma Mia 2″، که باعث شد برخی این هفته حدس بزنند که او ممکن است بر روی نسخه سوم فرانچایز ABBA کار کند. در همین حال وود نیز با خوانندگی بیگانه نیست. زیرا در موزیکال «Across the Universe» با مضمون بیتلز اجرا کرده و در «Frozen 2» به عنوان مادر آنا و السا خوانده است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =