سریال زندگینامه پاریس هیلتون ساخته می شود

سریال زندگینامه پاریس هیلتون

A24 که به خاطر فیلم‌های مستقل شناخته می‌شود. پروژه جدیدی را با ساخت سریال زندگینامه پاریس هیلتون درباره زندگی پاریس هیلتون و بر اساس خاطرات او انجام می‌دهد. خاطرات هیلتون بر مبارزه او با اعتیاد و بیماری روانی و همچنین سفر او برای بازپس گیری قدرت و ساختن یک زندگی موفق تمرکز دارد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اگرچه A24 به خاطر فیلم‌ها شناخته می‌شود. اما آنها تجربه تولید مشترک برنامه‌های تلویزیونی را دارند که باعث می‌شود برای سریال زندگینامه پاریس هیلتون به خوبی آماده شوند.

A24 خود را به عنوان اولین استودیوی مستقل در هالیوود مدرن تثبیت کرده است و به زودی پروژه جدیدی را آغاز خواهد کرد. در حالی که جزئیات زیادی درباره سریال زندگینامه پاریس هیلتون منتشر نشده است. طبق گزارش ها این نمایش بر اساس کتاب پاریس: خاطرات هیلتون که اوایل امسال منتشر شد، ساخته می شود.

سریال زندگینامه پاریس هیلتون

کتاب خاطرات هیلتون

این نمایش یک تعهد بزرگ برای A24 خواهد بود. که حق انتخاب کتاب خاطرات هیلتون را در یک معامله شش رقمی به دست آورد. گفته می شود این سریال از نزدیک تمام داستان زندگی پاریس را دنبال می کند. خاطرات هیلتون که در ماه مارس گذشته منتشر شد. بر زندگی او به عنوان وارث امپراتوری هتل های هیلتون متمرکز بود. این کتاب شامل داستان‌های هیلتون از مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر، بیماری روانی و فراز و نشیب‌های او است که به‌عنوان یک ستاره نوجوان در کانون توجه قرار گرفته است. در خلاصه این خاطرات آمده است که این کتاب «در تلاشی برای درک جایگاه من در یک لحظه نوشته شده است: رنسانس فناوری، عصر تأثیرگذاران. من همچنین این کتاب را نوشتم تا دنیا بداند من امروز کی هستم. روی جنبه‌های کلیدی زندگی‌ام تمرکز کردم که به چیزی که بیشتر به آن افتخار می‌کنم منجر شد. چگونه قدرتم از من سلب شد و چگونه آن را پس گرفتم، چگونه یک تجارت پر رونق، ازدواج و خانواده ایجاد کردم.”

هنوز هیچ بازیگری به این پروژه اضافه نشده است. اما موضوع نمایش نقش اصلی است که درگیر یک پروژه دیگر است. هیلتون تهیه کننده اجرایی سریال برای بنر رسانه ای 11:11 خود خواهد بود. دو سوپراستار داکوتا فانینگ و ال فانینگ نیز در این پروژه حضور دارند که در کنار بریتنی کاهان وارد، تولید کننده بنر Lewellen Pictures خود خواهند بود. سایر بازیگران دیگر عبارتند از بروس گرش و دیوید برناد برای فیلم Middle Child Pictures. 11:11 Slivington Manor از Media در کنار A24 تولید خواهد کرد.

سریال زندگینامه پاریس هیلتون

پروژه هیلتون یک تلاش جدید برای A24 است

در حالی که A24 دارای تجربیات زیادی در ساخت فیلم و تلویزیون است. به نظر می رسد استودیو در حال شروع نوع جدیدی از پروژه با خاطرات هیلتون است. خانه تولید مستقر در شهر نیویورک به دلیل توسعه فیلم‌های مستقل به موفقیت‌های بلاک‌باستر معروف است. این شامل فیلم‌هایی مانند جادوگر است که کارنامه آنیا تیلور جوی را آغاز کرد. Midsommar، یک ستون اصلی ترسناک که جهان را با فلورنس پیو آشنا کرد. و مهتاب که برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شد. با این حال قابل توجه ترین فیلم این استودیو، بدون شک “همه چیز همه جا به یکباره” است. این فیلم با بازی میشل یئو، استفانی هسو و که هوی کوان تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیخت و به پردرآمدترین فیلم A24 تبدیل شد و برنده هفت جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم شد.

اما در حالی که A24 ممکن است چندان وارد ژانر پاریس هیلتون نشده باشد. آنها تجربه تولید مشترک تلویزیون را دارند. برجسته ترین پروژه آنها احتمالاً برنامه HBO The Idol است که پس از یک فصل به دلیل جنجال بر سر ماهیت گرافیکی آن لغو شد. این استودیو همچنین برنامه هایی مانند Beef برای نتفلیکس و Ramy برای Hulu را تولید کرده است. A24 در مرحله بعدی مجموعه موزیکال انیمیشن مورد انتظار هتل هازبین را برای آمازون تولید خواهد کرد. بنابراین A24 ممکن است با پروژه هیلتون به یک کار جدید بپردازد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =