فیلمبرداری فیلم اسپایدرمن 4 اواخر سال 2024 آغاز می شود

فیلمبرداری فیلم اسپایدرمن 4

طبق گزارش ها فیلمبرداری فیلم اسپایدرمن 4 با بازی تام هالند اواخر سال آینده آغاز می شود. دانیل ریچتمن در توییتر به اشتراک گذاشته است که مارول و سونی قصد دارند اواخر سال 2024 فیلمبرداری فیلم اسپایدرمن 4 را آغاز کنند. که هالند به همراه Zendaya به ایفای نقش می پردازد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 هالند اولین بازی خود را در دنیای سینمایی مارول در نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی در فیلم ابرقهرمانی 2016، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، قبل از اولین فیلم انفرادی Spider-Man: Homecoming در سال 2017 انجام داد. بازیگر مورد علاقه طرفداران از آن زمان تاکنون چهار بار دیگر این نقش را تکرار کرده است و در فیلم های Avengers: Infinity War (2018)، Avengers: Endgame (2019)، Spider-Man: Far From Home (2019) و Spider-Man: No Way Home (2021) ظاهر شده است.

فیلمبرداری فیلم اسپایدرمن 4

Spider-Man 4 شروعی تازه برای پیتر پارکر در MCU خواهد بود.

انتظار می‌رود که Spider-Man 4 پس از وقایع No Way Home که دکتر استرنج مجبور شد خاطرات همه را پاک کند تا پیتر پارکر را نشناسند. و به این صورت از جهان چندگانه محافظت کند، شروع شود. این فیلم با نقل مکان پیتر به اولین آپارتمانش و از سرگیری هوشیاری خود با پوشیدن کت و شلوار جدید مرد عنکبوتی به پایان رسید.

در جریان تبلیغات No Way Home در دسامبر 2021، کوین فایگی رئیس استودیو مارول و امی پاسکال تهیه کننده تایید کردند. که توسعه فیلم Spider-Man 4 از قبل آغاز شده است. در آن زمان پاسکال کنایه زد که چگونه پایان فیلم سوم زمینه را برای قسمت چهارم بالقوه فراهم می کند.

منبع Superherohype

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =