«نوزادان نپو» تیتر آخرین نسخه مجله نیویورک در سال 2022

نوزادان نپو

مجله نیویورک آخرین شماره خود در سال 2022 را «سال نوزاد نپو» نامیده است. اما جلد مجله که روز دوشنبه منتشر شد، چیزی است که واقعاً توجه مردم را به خود جلب کرده است.

سر بچه های مشهوری که از ستاره های هالیوود به دنیا آمده اند، از جمله داکوتا جانسون، لیلی رز دپ، بن پلت و زوئی کراویتز روی بدن نوزادان در کنار تیتر با متن صورتی روشن نمایشه داده شده و نوشته: «او چشمان مادرش را دارد.»

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این اصطلاح (نوزادان نپو) دو کلمه ای برای توصیف نزدیکان بزرگ ترین نام های صنعت استفاده می شود که به دلیل شهرت والدین خود در هالیوود یک برتری خاص دارند.

جونز می نویسد: “این عقیده در مورد نوزادان نپو حقیقت دارد: ابتدا سعی کنید و اگر موفق نشدید، به یاد داشته باشید که هنوز فرزند یک سلبریتی هستید. پس سعی کنید، دوباره تلاش کنید.”

نوزادان نپو

نوزادان نپو در توییتر

این مقاله در ادامه به بررسی بروکلین بکهام، مایا هاک، مود آپاتو و بسیاری دیگر در فهرست بلند فرزندان مشهور، افراد مشهور می پردازد. اما توییتر یک بحث را در این باره آغاز کرده است.

برخی از کاربران این تصویر را «هوشمندانه» نامیدند. حتی یک نفر اعلام کرد: «این عکس را در اتاق نشیمن خود قاب خواهم کرد». یکی دیگر گفت: «می‌دانم که طراحان گرافیک در حین ساختن این کار به شدت می‌خندیدند.»

اگرچه این چیز جدیدی نیست. آنجلینا جولی، شان آستین، درو بریمور، جنیفر آنیستون و غیره. هالیوود همیشه پر از نوزادان نپو بوده و خواهد بود.

نوزادان نپو

نظرات مخالف

اما نظرات مخالفی هم وجود داشت. یکی از کاربران گفت :”من خیلی عصبانی می شوم اگر یک روز صبح از خواب بیدار شوم و صورتم روی جلد یک مجله باشد به خاطر اینکه یک بچه نپو هستم”

کاربران دیگری نیز از اینکه برخی از افراد مشهور مورد علاقه آنها در داستان گنجانده شده کاملاً ناراحت بودند.

یکی از کاربران نوشت: «بیشتر نوزادان Nepo که در این مقاله گنجانده شده اند کاملا درست انتخاب شده اند. «همه به جز دپ. زیرا او  مسیری را خارج از کسیر والدینش برای خود ساخته. سعی نکنید افرادی را که برای نام خود زحمت کشیده اند شرمنده کنید.”

یکی دیگر گفت: «می‌دانی که بن پلات شکایت خواهد کرد، زیرا آن مرد هرگز نمی‌پذیرد که یک بچه نپو است.» یکی از کاربران اعتراف کرد: «اگر نوزادان نپو واقعاً با استعداد و متواضع باشند، مهم نیست که توسط چه کسی معروف شده اند.

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =