رابطه Billie Eilish با Jesse Rutherford همچنان ادامه دارد؟

Rutherford

رابطه بیلی آیلیش با Jesse Rutherford خواننده اصلی گروه The Neighbourhood قطعا هنوز ادامه دارد.

آیلیش در مصاحبه ای ویدئویی که دوشنبه منتشر شد به Vanity Fair گفت: “این واقعاً عالی است و من هیجان زده هستم و از این بابت خوشحالم.” “من موفق شدم به نقطه ای از زندگی ام برسم و با مردی که فکر می کردم جذاب ترین مرد روی زمین است آشنا شوم و حتی با او وارد رابطه شوم.”

در ماه اکتبر رابطه بیلی آیلیش با جسی راترفورد رسمی شد. زمانی که آنها برای هالووین لباس یک نوزاد و پیرمرد پوشیدند و به نظر می رسید این کار را برای برخورد با انتقادات به خاطر اختلاف سنی خود انجام دادند(بیلی 20 ساله؛ جسی 31 ساله.) هفته بعد بیلی آیلیش و جسی راترفورد برای اولین بار در فرش قرمز با یک پتوی گوچی در مراسمی در لس آنجلس دیده شدند.

آیلیش گفت: «من واقعاً از Jesse Rutherford الهام گرفته‌ام.»

Rutherford

مصاحبه بیلی

بیلی آیلیش در یک مصاحبه پرسش و پاسخ حاضر شد. این خواننده همچنین به سوالات از پیش انتخاب شده طرفداران پاسخ داد، از جمله اینکه در کدام سال بیشترین رشد را داشته است.

آیلیش پاسخ داد: «از ابتدای امسال تا الان بیشتر از پنج سال گذشته تغییر کرده‌ام.»

او گفت که امسال در جشنواره‌های بزرگی از جمله کواچلا و گلستونبری حضور داشته، تور جهانی را تکمیل کرده و برنده اسکار شده است. او گفت: «من احساس امیدواری و خوشحالی می‌کنم، و در حال حاضر در موقعیت خوبی در زندگی‌ام قرار دارم.»

بیلی دو جایزه گرمی را از آن خود کرده است. یک جایزه اسکار دارد. همچنین مستند او برای فیلم جیمز باند زمانی برای مردن نیست منتشر شد.

بیلی اشاره کرد که برای سال آینده، در حال کار بر روی یک آلبوم جدید با برادرش Finneas O’Connell است و او قصد دارد به تغییر تناسب اندام خود ادامه دهد.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =