اولین عکس جین از گروه BTS در حال انجام خدمت سربازی اش لو رفت!

اولین عکس لو رفته ی جین از بند BTS در خدمت سربازی که باعث خشم و احساساتی شدن فن های این گروه که به اسم “آرمی” شناخته میشوند شد! آخرین اخبار سلبریتی های دنیا را از مووی 21 دنبال کنید.


جین BTS سربازی خودش رو در ارتش کره جنوبی آغاز کرده حالا اولین عکس هاش در حال خدمت در فضای مجازی پخش شده.
جین یا همون کیم سوکجین، اولین عضو سوپر گروه شناخته شده و بسیار موفق BTS ئه که خدمت سربازی خودش رو در ارتش کره جنوبی شروع کرده. اخیرا، عکسی از جین در پایگاه ارتش منتشر شده و به نظر میرسه از یک کارت هویت گرفته شده باشه. قبلتر، جین عکسی از خودش با موهایی که برای سربازی کوتاه کرده بود منتشر کرد.


در عکس وایرال شده که توسط The Camp (وبسایتی که برای مطلع بودن مردم از سرباز ها و وضعیت شون عکس از اونها منتشر میکنه) منتشر شده بود، جین در حالی که به دوربین لبخند میزنه دیده شده و لباس یونیفرم هم به تن داره و به نظر مطمئن و با اعتماد به نفس میاد.


به گفته ی کاربر توییتر @7btskook، روی کارت هویتی که روی پیرهنش چسبونده شده نوشته:” لشکر یازدهم، دسته ی دوم، تیم 46 5 – کیم سوکجین”

احساساتی شدن آرمی ها بعد از دیدن تصاویر جین


در همین حین عکس دیگری از جین در اینترنت دست به دست میچرخید. این عکس از ویدیویی برداشته شده که در اون بزرگترین عضو بند BTS در حال جا به جا کردن صندلی ها با هم رزمی هاش در یک مراسم دیده میشه. صورت جین با یک ماسک مشکی پوشیده شده.
به محض اینکه عکس و ویدیو به دست طرفدارها/آرمی ها رسید، خیلی ها نسبت به دیدن اون در لباس یونیفرم برای اولین بار ابراز احساسات کردند و واکنش نشون دادند. یک آرمی نوشت:” به جین برای انجام دادن خدمت سربازیش افتخار میکنم، این ثابت میکنه اعضای BTS از پس هر کاری بر میان و هر کاری رو میتونن انجام بدن. به تیم BTS افتخار میکنم.”
آرمی دیگه ای گفت:” جین توی یونیفرم خیلی خوشتیپ به نظر میاد.”


این در حالیه که بسیاری از آرمی های دیگه نا رضایتی خودشون رو بعد از دیدن ویدیو و عکس افشا شده ابراز کردند. یکی از آرمی ها در توییتی نوشت:” جین به معنای واقعی کلمه از شماها احترام به حریم شخصیش رو درخواست کرد و شما بازم فکر کردید اشکالی نداره که پروپاگاندای سربازی رو مصرف کنید و به خورد بقیه هم بدید جوری که انگار یه جوکه.”


توییتی دیگر نوشته بود:” فقط بگم که من هر کسی که این عکس رو پخش با ریتوییت کنه بلاک میکنم، اگه خود جین مستقیما نخواد عکسش رو پخش کنه پس من نمیخوام توی تایم لاینم ببینمش.”


جین که 13 دسامبر به طور رسمی وارد کمپ آموزشیش شد توسط بقیه ی اعضای BTS یعنی RM، Suga، J-Hope، Jimin، V و Jungkook بدرقه شد.

عکس دست جمعی اعضای BTS که برای بدرقه ی جین رفته بودند


جین همچنان در کمپ در حال گذروندن دوره ی آموزشی خودش در پایگاه استان گیونگی شمالیه و به عنوان یک سرباز کارش رو ادامه میده. اون 18 ماه دیگه در 12 ژوئن 2024 درست یک روز قبل از تاریخ سالگرد دبیوی BTS خدمت سربازیش رو تموم میکنه و برمیگرده.

تاریخ تمام شدن سربازی همه ی اعضا


بعد از جین، بقیه ی اعضای BTS هم به زودی برای تکمیل کردن خدمت سربازی شون پیش قدم میشن. گفته شده اعضای BTS دوباره در سال 2025 مثل سابق به عنوان یک گروه هفت نفره به کارشون ادامه میدن. تا اون موقع، اعضا روی فعالیت های سولو و انفرادی شون ادامه میدن و روی اون تمرکز دارند.


اخیرا، عنوان فیلم جدید BTS که قراره در سینماها پخش بشه اعلام شد که BTS: Yet to Come نام داره. این فیلم از اول فوریه در سرتاسر دنیا پخش میشه.

منبع: Hindustantimes

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =