فیلم Samaritan 2 با بازی سیلوستر استالونه در حال ساخت است

فیلم Samaritan 2 با بازی سیلوستر استالونه

استودیوی آمازون ام جی ام در حال ساخت فیلم Samaritan 2 با بازی سیلوستر استالونه است. این پخش کننده در حال ساخت دنباله ای برای Samaritan  فیلم اکشن 2022 با بازی سیلوستر استالونه است و Bragi F. Schut را برای نوشتن فیلمنامه استخدام کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 استالونه به‌عنوان تهیه‌کننده هم در این فیلم حضور دارد. استالونه همچنین با قراردادی که قبل از اعتصاب بازیگران بسته شده بود، نقش اصلی خود را در این فیلم تکرار می کند.

Samaritan به کارگردانی جولیوس اوری داستان پسر جوانی را نشان می دهد که توسط یک کارگر بهداشتی از ضرب و شتم نجات می یابد. پسر به این باور می رسد که این مرد یک ابرقهرمان است که 20 سال قبل، پس از یک نبرد حماسی با دشمنانش ناپدید شده است. طبق گفته آمازون این فیلم که به طور انحصاری در پرایم ویدیو در 26 آگوست 2022 در بیش از 240 کشور و منطقه در سرتاسر جهان نمایش داده شد. برای این شرکت عملکرد بهتری داشت و به گفته آمازون برای سه هفته متوالی فیلم شماره 1 این سرویس بود.

فیلم Samaritan 2 با بازی سیلوستر استالونه

اگر دنباله‌ی فیلم Samaritan 2 با بازی سیلوستر استالونه به کار خود ادامه دهد. دومین فرنچایز اصلی برای او خواهد بود. Schut همچنین فیلم هیجان انگیز Escape Room 2019 سونی را نوشت که یک دنباله نیز داشت.

Schut همچنین نویسنده اصلی The Last Voyage of the Demeter بود که یک سفر 20 ساله از فیلمنامه تا صفحه نمایش را طی کرد و تابستان امسال توسط یونیورسال منتشر شد. تریلر اصلی ترسناک با بازی دیوید دستمالچیان منتشر شد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 12 =