پوستر جدید فیلم Oppenheimer به همراه دو عکس رسمی منتشر شد

پوستر جدید فیلم Oppenheimer

پوستر جدید فیلم Oppenheimer که انتشار نسخه IMAX را به تصویر می کشد به همراه دو عکس رسمی منتشر شد.

اوپنهایمر دارای سکانس هایی است که در فیلمبرداری آنالوگ سیاه و سفید IMAX گرفته شده اند. کاری که نولان اولین فیلمسازی است که انجام داده است. مت دیمون در این مورد می‌گوید: «فکر نمی‌کنم کاری که کریس انجام می دهد را دیگران بتوانند انجام دهند.»

این فیلم که جدیدترین فیلم بلند کارگردان تحسین شده کریستوفر نولان است. به عنوان یک فیلم زندگینامه ای برای جی رابرت اوپنهایمر، فیزیکدانی که بیشتر به خاطر بازی در “پروژه منهتن” که منجر به ساخت اولین سلاح هسته ای جهان شد، شناخته شده است. نولان نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت و در کنار اما توماس و چارلز روون به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کرد.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم 2023 Oppenheimer

.

نظر کیلین مورفی درباره کار با نولان

در این فیلم همراه با کیلین مورفی در نقش اصلی، امیلی بلانت، مت دیمون، رابرت داونی جونیور، رامی مالک ، فلوانس پیو، بنی سافدی، ایفای نقش کرده‌اند.

مورفی اخیراً در مورد این نقش گفت: روز بسیار خوبی بود. “من همیشه به طور علنی و خصوصی به کریس گفته‌ام که اگر در دسترس باشم و شما بخواهید در یک فیلم حضور داشته باشم، من حتما اعلام  آمادگی می کنم. اما در عمق وجودم به صورت مخفیانه ناامید بودم که برای او نقش آفرینی کنم.”

 نولان همچنین به دلیل تصمیم خود برای استفاده از جلوه های عملی برای صحنه بمب اتمی بسیار خبرساز شد. علیرغم اینکه استفاده از CGI ارزان تر و آسان تر بود. اما نولان تصمیم گرفت که صحنه انفجار به صورت واقعی فیلمبرداری شود. نولان به دنبال این بود که فیلم را تا حد امکان شگفت انگیز و واقعی بسازد. اوپنهایمر در 21 ژوئیه 2023 وارد سینماها خواهد شد و قرار است در برابر فیلم باربی گرتا گرویگ اکران شود. در ادامه می توانید پوستر جدید فیلم Oppenheimer را مشاهده نمایید.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =