ناراحتی طرفداران The Witcher برای تغییر ناگهانی بازیگر نقش گرالت

گرالت

در 29 اکتبر هنری کویل طرفداران The Witcher را با اعلام جدایی خود از سریال موفق نتفلیکس شوکه کرد. این بازیگر که نقش گرالت ریویا را بازی می‌کند. عکسی از نماد سکه‌های سریال و همچنین پیامی طولانی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که توضیح می‌داد «مدال و شمشیر [خود] را برای فصل ۴ زمین می‌گذارد». در ادامه نیز همسورث جانشین هنری کویل شد.

هنری، لیام همسورث “فوق العاده” را به عنوان جایگزین گرگ سفید خود اعلام کرد. او در توضیح این پست نوشت: «مانند بزرگ‌ترین شخصیت‌های ادبی، مشعل را با احترام به زمانی که برای بازی در نقش گرالت سپری کرده‌ام و با اشتیاق برای دیدن لیام به او تقدیم می کنم. لیام، این شخصیت درک فوق العاده ای برای بازی در نقش گرالت دارد.»

گرالت

به عنوان قهرمان اصلی سریال، خبر جدایی هنری قطعاً طرفداران The Witcher را به شدت تحت تأثیر قرار داد. بسیاری از آنها احساسات مختلط خود از خشم، ناامیدی را در زیر پست بیان کردند.

یک نفر نظر داد: ” بهتره فقط سریال رو متوقف کنیم..این واقعا ناامید کننده است.” “خجالت آور! گرالت عملاً برای شما ساخته شد و شما آن را مال خود کردید. همسورث بازیگر بزرگی است. اما این نقش و شخصیت فقط برای یک نفر ساخته شده است و آن شما هستید، آقای [کویل]!” شخص دیگری گفت: “این بدترین خبری است که تا به حال شنیده ام.”

هنری بسیاری از طرفداران را با این دوری ناگهانی گیج کرده است. حتی برخی گمان می‌کنند که او نقش اصلی خود را ترک می‌کند تا روی نمایشش در نقش سوپرمن تمرکز کند. یکی پرسید: “چرا؟؟؟ لیام؟! درست است که لیام بازیگر خوبی است. اما اصلا گرالت نیست. آیا این [به خاطر] نقش [تو] در سوپرمن است؟ 😢.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =