تریلر سریال The Night Agent

تریلر سریال The Night Agent

تریلر سریال The Night Agent منتشر شد. نتفلیکس با سریال The Night Agent به دنیای تریلرهای جاسوسی بازمی گردد. در این داستان یک مامور جوان درگیر یک توطئه خطرناک است.

این درام 10 قسمتی با بازی گابریل باسو در نقش پیتر ساترلند، یک مامور سطح پایین FBI که در زیرزمین کاخ سفید کار می کند و یک خط تلفن اضطراری برای جاسوسان آمریکایی که هرگز زنگ نمی زند کار می کند، توسط Shawn Ryan (S.W.A.T., The Shield) ساخته و اجرا می شود. سپس یک غیرنظامی وحشت زده به نام رز لارکین (لوسیان بوکانان) تماس می گیرد.پیتر باید از رز محافظت کند و با او برای کشف یک توطئه سریع و خطرناک که در نهایت به دفتر رئیس جمهور منتهی می شود و کشور را تهدید می کند همکاری کند. پیتر باید از پشت میزش بیرون بیاید و وارد یک ماموریت میدانی خطرناک شود.

 

بازیگران و زمان پخش

هونگ چاو، سارا دژاردینز، فولا ایوانز آکینگبولا، ایو هارلو، انریکه مورسیانو فینیکس رائی و دی بی وودساید نیز در این سریال از استودیوی تلویزیونی سونی پیکچرز بر اساس رمان متیو کویرک بازی می‌کنند. هونگ چاو که در حال حاضر برای بازی در نهنگ نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. و اخیراً بینندگان را در فیلم ترسناک آشپزی The Menu به شدت تحت تاثیر قرار داده است، به این سریال اضافه شده است.

The Night Agent از پنجشنبه 23 مارس برای پخش در نتفلیکس در دسترس است.

تریلر سریال The Night Agent

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =