اینفلوئنسرها در اعتصاب بازیگران نباید کار تبلیغاتی برای استودیوها انجام دهند

اینفلوئنسرها در اعتصاب بازیگران

SAG-AFTRA قوانینی را در طول اعتصاب برای اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی صادر کرده است. اینفلوئنسرها در اعتصاب بازیگران نباید کار تبلیغاتی برای استودیوها انجام دهند. حتی اگر اینفلوئنسری عضو انجمن بازیگران نباشد. اما روزی بخواهد به آن بپیوندید. اگر در طول اعتصاب کار تبلیغاتی برای استودیوها و استریمرها انجام دهد، از انجام این کار منع خواهد شد.

به صراحت قوانین اعتصابات و باید و نبایدها در وب سایت SAG-AFTRA Strike برای تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی نوشته شده است، “هر غیر عضوی که به دنبال عضویت آینده در SAG-AFTRA باشد. اگر در طول اعتصاب کار یا خدمات تحت پوشش را برای یک شرکت، استودیو و استریمر انجام دهد، به عضویت در SAG-AFTRA پذیرفته نخواهد شد.”

در حال حاضر خبر این حکم برای شرکت‌های بزرگ استودیو و استریم دردسر ایجاد کرده است. زیرا آنها به TikTokers برای تبلیغ کارهایشان نیاز دارند. حالا در مورد آن دسته از اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی که میهمان اولین نمایش جهانی دیزنی در شنبه برای The Haunted Mansion بودند، چطور؟ این قوانین به چه صورت است؟

اینفلوئنسرها در اعتصاب بازیگران

قوانین اتحادیه در سایت

همانطور که سایت SAG-AFTRA نیز بیان می کند “اگر یک اینفلوئنسر از قبل برای تبلیغ کار قرارداد دارد، اینفلوئنسر باید تعهد کاری خود را انجام دهد.”

اما اگر یک اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی برای انجام کاری در رسانه‌های اجتماعی برای استودیو/استریمر پولی دریافت نمی‌کند. بهتر است این کار را انجام ندهد، حتی به عنوان یک طرفدار.

این همچنین در مورد Comic-Con صدق می کند که چندین تأثیرگذار رسانه های اجتماعی را جذب می کند. آنها نمی توانند برای شرکت هایی تبلیغ کنند که SAG-AFTRA علیه آنها اعتصاب می کند. از جمله “ظاهر، پانل ها، دیدار با طرفداران و احوالپرسی ها، و غیره.”

با این حال خبر خوب این است که اینفلوئنسرها در اعتصاب بازیگران هنوز هم می توانند تبلیغات سایر مشاغل و برند را داشته باشند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =