دادگاه جاناتان میجرز: به دلیل نزاع خانگی میجرز به آزار و اذیت متهم شد

دادگاه جاناتان میجرز

دفتر دادستان منطقه منهتن تایید کرده است که جاناتان میجرز پس از حمله و تعرض به یک زن در جریان یک “نزاع خانگی” به چندین جنایت آزار و اذیت متهم شده است.

پلیس شهر نیویورک گفت میجرز ستاره کرید III و همچنین Ant-Man and the Wasp: Quantumania، روز شنبه هنگامی که پلیس به تماس 911 در داخل آپارتمانی در محله چلسی در منهتن پاسخ داد، دستگیر شد.

پلیس اعلام کرد یک زن 30 ساله از ناحیه سر و گردن جراحات جزئی دیده و به بیمارستان منتقل شده است.

روز دوشنبه، دفتر دادستان منطقه تأیید کرد که این بازیگر به چندین فقره ضرب و جرح در درجه سوم، سه فقره سوء قصد در درجه سه، یک مورد آزار و اذیت شدید درجه دوم متهم شده است.

قاضی دادگاه جاناتان میجرز او را موقتا آزاد کرد و دستور حفاظت محدود برایش صادر کرد. دادگاه جاناتان میجرز برای بررسی شکایت در ماه می برگزار می شود.

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 در این شکایت زنی که نامش فاش نشده مدعی شده است که متهم «با دست باز به صورتش زده و باعث درد شدید و پارگی پشت گوشش شده» و «دستش را روی گردن او گذاشته و باعث کبودی و ضرب و جرح شده است».

دادگاه جاناتان میجرز

نظر وکیل جاناتان

پریا چادری وکیل مدافع جنایی این بازیگر روز یکشنبه پس از دستگیری وی در بیانیه‌ای گفت: جاناتان میجرز کاملاً بی‌گناه است و مسلماً قربانی درگیری با زنی است که او می‌شناسد. ما به سرعت در حال جمع‌آوری و ارائه شواهد به دادستان منطقه هستیم. با این حال که همه اتهامات او باید فوراً لغو شوند.»

چادری قبلاً ادعا کرده بود که فیلم‌های ویدئویی از خودرویی که ادعا می شود در آن رخ داده است، شهادت شاهد راننده و ناظران از جمله شواهد جمع‌آوری شده بودند. نماینده میجرز نیز هرگونه تخلف از سوی این بازیگر را رد کرد. این نماینده در ایمیلی گفت: «او هیچ اشتباهی انجام نداده است. ما مشتاقانه منتظر پاک کردن نام او و پاکسازی این موضوع هستیم.»

دادگاه جاناتان میجرز

فعالیت های میجرز

میجرز برنامه‌های بلندمدتی با استودیوی مارول برای ایفای نقش کانگ، شرور اصلی در مرحله فعلی فیلم‌ها و تلویزیون‌های استودیو دارد. که باعث می‌شود او عنوان انتقام‌جویان: سلسله کانگ را که قرار است در سال 2025 اکران شود، در برنامه کاری خود داشته باشد.

تبلیغات ارتش ایالات متحده با حضور میجرز نیز پس از دستگیری وی لغو شد. و دفتر بازاریابی سازمانی ارتش در بیانیه‌ای اعلام کرد که «عمیقاً از این اتهامات نگران است».

آنها افزودند “تا زمانی که ثابت نشود بی گناه است. احتیاط حکم می کند که تبلیغات را تا زمانی که تحقیقات در مورد این اتهامات کامل شود. متوقف کنیم”.

منبع Theguardian

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =