لئا سیدو در فیلم علمی تخیلی کارگردان Onoda حضور دارد

لئا سیدو در فیلم علمی تخیلی

گفته می شود لئا سیدو در فیلم علمی تخیلی آرتور هراری مقابل دوربین خواهد رفت.

هراری که شریک فیلمساز جاستین تریت نیز هست. در نویسندگی « Anatomy of a fall» هم با او همکاری کرده بود. او همچنین دو فیلم را کارگردانی کرده است. از جمله « Dark Inclusions» در سال ۲۰۱۵ و مهم‌تر از آن، عنوان عالی کن در سال ۲۰۲۱ « Onoda: 10,000 Nights in the Jungle » که سر و صدای زیادی در این جشنواره به پا کرد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این پروژه اخیر با انتظارات بسیار بالایی همراه است. احتمالاً می‌توانیم منتظر فیلمبرداری 2024 باشیم. زیرا هراری هنوز در مرحله نگارش/آماده‌سازی است. اما او یک بازیگر زن فوق‌العاده برای هدایت این پروژه جدید دارد. قرار است لئا سیدو در فیلم علمی تخیلی هراری به ایفای نقش بپردازد.

لئا سیدو در فیلم علمی تخیلی

سیدو یکی از نادرترین بازیگران زن فرانسوی است که به دنیای سینمای آمریکا سر زده است. از فیلم‌های آینده او می‌توان به « Dune: Chapter Two» ساخته دنیس ویلنوو و « The Beast» برتراند بونلو اشاره کرد. او در سال ۲۰۲۲ برای فیلم «فرانسه» (France) نامزد جایزه «سزار» بهترین بازیگر زن نقش اول بود. سیدو نقش یکی از دو معشوقه باند «دنیل کریگ» را در «اسپکتر» (Spectre) و « No Time to Die» را بازی کرد. شخصیت «جیمز باند» برای اولین بار در « No Time to Die» صاحب فرزندی شده بود.

منبع Worldofreel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =