کریستن استوارت رئیس هیئت داوران جشنواره بین المللی برلین 2023 شد

کریستن استوارت

کریستن استوارت به عنوان رئیس هیئت داوران جشنواره بین‌المللی فیلم برلین سال آینده انتخاب شد. این بازیگر که با بازی در فیلم‌های « Panic Room» و « Twilight» به شهرت رسید. پس از آن نیز برای بازی در نقش پرنسس دایانا در فیلم «اسپنسر» که برای آن نامزد دریافت جایزه اسکار شد، شناخته شد. او قرار است اولین کارگردانی بلند خود را با « The Chronology of Water» که اقتباسی سینمایی از رمانی به همین نام نوشته لیدیا یوکناویچ است، انجام دهد.

او اولین حضور خود در جشنواره برلین را در سال 2010 با تولید مستقل « Welcome to the Rileys» در کنار کارگردان جیک اسکات انجام داد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کریستن همچنین در جشنواره فیلم کن امسال برای حمایت از فیلم «جنایت‌های آینده» دیوید کراننبرگ که در آن نقش کارمندی در مرکز پیوند را بازی کرده بود، ظاهر شد. این فیلم وحشتناک شاهد خروج چندین نفر از سالن نمایش بود. اما با تشویق ایستاده 7 دقیقه ای نیز مواجه شد.

کریستن استوارت

ماریت ریسن بیک و کارلو چاتریان مدیران جشنواره می‌گویند: «ما از اینکه کریستن استوارت این وظیفه برجسته را برعهده بگیرد، هیجان‌زده هستیم. او یکی از با استعدادترین و چند وجهی ترین بازیگران نسل خود است. از بلا سوان گرفته تا شاهزاده خانم ولز، او به شخصیت های جاودانه زندگی بخشیده است. کریستن استوارت جوان با سابقه کاری چشمگیر یک پل عالی بین ایالات متحده و اروپا است.

استوارت همچنین در حال حاضر روی یک سریال ماوراء الطبیعه کار می کند که اخیراً یک فراخوان بازیگری آزاد برای آن منتشر کرده است. او مجری این پروژه است که بر شکارچیان ارواح LGBTQ+ تمرکز دارد. او همچنین با نامزدش دیلان میر فیلمنامه نویس، روی پروژه ای کار می کند و این دو در حال نوشتن یک سریال تلویزیونی نامشخص هستند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =