موزیک ویدیو و آهنگ I’m Just a Ken با صدای رایان گاسلینگ برای فیلم باربی

آهنگ I'm Just a Ken با صدای رایان گاسلینگ

مارک رونسون فاش کرد که اسلش گیتاریست گروه Guns N’ Roses در آهنگ I’m Just a Ken با صدای رایان گاسلینگ حضور دارد. در فرش قرمز اولین نمایش باربی، مارک رونسون ترانه‌سرا و تهیه‌کننده در حال گفتگو با رایان گاسلینگ بر روی آهنگ شخصیتش “I’m Just a Ken” بود.

رونسون در حال تمجید از آهنگ I’m Just a Ken با صدای رایان گاسلینگ بود که به طور اتفاقی اشاره کرد که اسلش گیتاریست افسانه‌ای Guns N’ Roses، هم در این آلبوم حضور دارد.

رونسون گفت از وقت گذاشتن برای کار با گاسلینگ لذت برده و اینکه چقدر مجذوب انرژی عمیق و تکان‌دهنده این بازیگر شده است.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Barbie

.

رونسون درباره گاسلینگ گفت: «ما قبلاً ملاقات نکرده بودیم. فقط به استودیو رفتیم و در مورد موسیقی صحبت کردیم. “همانطور که او شروع به گرم شدن کرد، من اینطور گفتم: “اوه خدای من، این مرد این آهنگ را به اوج می رساند.” و البته او این کار را خواهد کرد. او کن است. چه کسی بهتر از او این آهنگ را درک می کند.”

رونسون به یاد می آورد: “من آهنگ را برای اسلش فرستادم و او گفت: “این آهنگ خوبی است. عالی است. من روی آن خواهم نواخت.” ” او تک نوازی را انجام داد. فوق العاده بود.”

فیلم باربی با بازی رایان گاسلینگ و مارگو رابی قرار است در تاریخ 21 جولای منتشر شود. در ادامه می توانید موزیک ویدیو I’m Just a Ken را مشاهده نمایید.

موزیک ویدیو I’m Just a Ken

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =