سریال The Handmaid’s Tale در فصل 6 به پایان می رسد

سریال The Handmaid's Tale

Hulu سریال تحسین شده خود The Handmaid’s Tale را برای فصل ششم و قبل از پخش فصل پنجم در 14 سپتامبر تمدید کرد. فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود.

Hulu تایید کرده است که The Handmaid’s Tale برای فصل 6 تمدید شده است که آخرین فصل آن نیز خواهد بود. The Handmaid’s Tale بر اساس کتابی به همین نام به نویسندگی مارگارت اتوود ساخته شده است. اولین بار در سال 2017 به نمایش درآمد و در طول نمایش خود با استقبال گسترده منتقدان روبرو شد.

این سریال برنده چندین جایزه مهم از جمله امی برای سریال درام برجسته در سال 2017 شده است. اولین باری بود که یک سریال پخش شده این جایزه را دریافت کرد. در سال 2019 اعلام شد که  یک اسپین آف برای این سریال بر اساس رمان اتوود با نام  The Testamentsدر دست ساخت است.

سریال The Handmaid's Tale

داستان ندیمه پس از دومین جنگ داخلی آمریکا اتفاق می افتد. در این داستان زنانی که قابلیت باروری دارند مجبور به بردگی می شوند تا بچه دار شوند و به آنها لقب «ندیمه» داده می شود. این سریال داستان یک ندیمه به نام جون (الیزابت ماس) را دنبال می کند که سعی می کند از بردگی فرار کند. فصل 5 The Handmaid’s Tale در 14 سپتامبر پخش خواهد شد.

بیانیه بروس میلر

روز پنجشنبه Hulu (از طریق Deadline) اعلام کرد که The Handmaid’s Tale برای فصل 6 به عنوان آخرین فصل تمدید شده است. بروس میلر، نویسنده و تهیه کننده سریال بیانیه‌ای صادر کرد و از Hulu برای ارائه یک فصل دیگر سریال تشکر کرد. بیانیه کامل میلر را در زیر بخوانید:

این یک افتخار واقعی بود که داستان رمان مارگارت اتوود را تعریف کنیم و ما خوشحالیم که فصل ششم و آخرین فصل را برای بینندگان به ارمغان می آوریم. ما از Hulu و MGM سپاسگزاریم که به ما اجازه دادند این داستان را تعریف کنیم.  از طرفداران باورنکردنی به خاطر حمایت بی دریغشان ممنونیم. بدون آن ها ما هرگز به این نقطه نمی رسیدیم.”

سریال The Handmaid's Tale

در حالی که The Handmaid’s Tale در فصل 6 به پایان می رسد، سریال جدید The Testaments اکنون در مراحل اولیه قرار دارد. داستان آن سال ها پس از وقایع فصل آخر اتفاق می افتد. با توجه به اینکه The Handmaid’s Tale قسمت اعظم داستان را از منبع اصلی تغییر داده است. مشخص نیست که The Testaments تا چه اندازه رمان اتوود را دنبال خواهد کرد و چقدر ارتباط بین این دو سریال وجود خواهد داشت.

بدون تاریخ انتشار یا به ‌روزرسانی‌های تولید از The Testaments ممکن است زمان زیادی تا نمایش اسپین ‌آف باقی مانده باشد. با این حال به نظر می‌رسد که فصل ششم The Handmaid’s Tale سرنخ‌های مهمی در مورد اینکه ادامه سریال به کجا خواهد رفت، ارائه خواهد شد.

به گزارش مووی 21 فصل پنجم سریال The Handmaid’s Tale چهارشنبه 14 سپتامبر در Hulu پخش می شود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =