اتفاق دردناک در کنسرت لوئیس تاملینسون؛ لوئیس راهی بیمارستان شد

لوئیس تاملینسون

لوئیس تاملینسون ستاره سابق وان دایرکشن، از طرفداران عذرخواهی کرد. زیرا اعلام کرد که پس از کنسرت خود در نیویورک، دست راستش شکسته است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 لوئیس تاملینسون خیلی سریع به بیمارستان انتقال داده شد. اما مجبور شد امضای آلبوم در فروشگاه را لغو کند. این خواننده قرار بود در فروشگاه‌های HMV در سراسر بریتانیا از جمله لندن، منچستر، بیرمنگام و ادینبورگ شرکت کند تا با طرفداران دیدار کند و انتشار آخرین آلبومش در آینده را جشن بگیرد.

با این حال او پس از سقوط و شکستن دستش در مدت کوتاهی پس از اجرای خود در نیویورک، مجبور شد قراردادها را برای تاریخ دیگری برنامه ریزی کند.

لوئیس تاملینسون لوئیس تاملینسون

لوئیس تاملینسون این خبر را با انتشار بیانیه ای در صفحه اینستاگرام خود با هواداران به اشتراک گذاشت. لویی در این پست نوشته شده بود: «از همه کسانی که آلبوم جدید را تا کنون گوش کرده‌اند متشکرم، این برای من یک دنیا ارزش دارد.”

نمایش دیشب در نیویورک باورنکردنی بود. متاسفانه در راه برگشت من افتادم و بازوی دست راستم به طرز بدی شکست. “بنابراین من از اینکه بگویم باید قراردادهای خرید در فروشگاه ها را هفته آینده دوباره برنامه ریزی کنم، ناراحتم.”

طرفداران خیلی سریع در کامنت‌ها واکنش نشان دادند و برای او آرزوی سلامتی کردند یکی گفت: “اوه، مراقب باش لویی، ما برای بهبودی سریع دعا خواهیم کرد”.

دیگری اضافه کرد: “خوب شو! مواظب خودت باش، عشق! ما تو را دوست داریم و آلبوم را می ستاییم!”

منبع Mirror

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =