در فیلم آکوامن 2 یک شخصیت اصلی فیلم حذف شده است

فیلم آکوامن 2

جیمز وان اخیراً فاش کرد که یکی از شخصیت‌های اصلی آکوامن به‌طور تکان‌دهنده‌ای از فیلم آکوامن 2 حذف می‌شود. Aquaman and the Lost Kingdom اواخر امسال، پس از یک پروسه تولید طولانی و مشکل راهی سینماها خواهد شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این فیلم در طول سال‌ها تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است و اکنون فشار مضاعفی برای پایان دادن به دوران کنونی DCU قبل از ریبوت فوق‌العاده جیمز گان و پیتر سفرن دارد.

اما این فرنچایز می تواند در سطح بالایی ظاهر شود. آکوامن تنها درآمد میلیارد دلاری DCEU بود. و به نظر می‌رسد که بسیاری از بازیگران که آن فیلم را ساخته‌اند، برای قسمت دوم باز خواهند گشت.

فیلم آکوامن 2

Aquaman 2 یک شخصیت اصلی را از دست خواهد داد

به گفته جیمز وان کارگردان Aquaman and the Lost Kingdom، در فیلم آکوامن 2  شخصیت ویلم دفو را که در فیلم اول حضور داشت، حذف خواهد کرد.

وان این اطلاعات را به عنوان بخشی از مصاحبه جدیدش فاش کرد. او در ادامه مصاحبه خود گفت: “ویلم در فیلم آکوامن 2 نیست. بخشی از دلیل این بود که برنامه کاری ما با یکدیگر جور نشد.”

در حالی که برخی ممکن است تعجب کنند که جیسون موموآ قرار است بدون مربی خود چه کند. وان خاطرنشان کرد که غیبت ولکو به او اجازه داد تا نقش آتلانا را گسترش دهد. و نیکول کیدمن بازیگر آتلانا قرار است در دنباله آینده بازگردد. در ادامه جیمز گفت: “اما چیزی که به من اجازه داد این بود که نقش آتلانا را گسترش دهم. آتلانا در این نقش در نهایت مشاور آرتور می‌شود. چون آرتور اهل این دنیا نیست. به او کمک می‌کند تا جهان و سیاست‌های نحوه کار کردن را بهتر درک کند.”

آخرین طرفداران آتلانتیس دفو را دیدند. او پس از اطلاع از خیانت او و اتحاد با موموآ، توسط اورم شرور (با بازی پارتیک ویلسون) زندانی شد.

فیلم آکوامن 2

آیا Aquaman 2 می تواند بدون ویلم دفو موفق شود؟

در حالی که شخصیت ویلم دفو برای طرح فیلم اول مهم بود، و به آموزش آرتور به قهرمانی که در نهایت تبدیل شد کمک کرد. اما اگر این کاراکتر به دنباله‌ فیلم بازنگردد، پایان دنیا نیست و بدون شک این فیلم به راحتی می تواند مسیر خودش را طی کند. بدون اینکه کوچکترین ضربه ای به داستان و محتوای فیلم وارد شود.

این اولین باری نیست که یک بازیگر/شخصیت اصلی پس از ایفای نقش اصلی در یک فیلم قبلی، نقش کمیک خود را تکرار نمی کند. زیرا مارول به تازگی این اتفاق را در سال گذشته با دانیل کالویا در Black Panther: Wakanda Forever تجربه کرده است.

پس از ایفای نقش کلیدی در اولین فیلم پلنگ سیاه کالویا به دلیل درگیری‌های برنامه‌ریزی برای بازی در دنباله فیلم بازنگشت. اما در نهیات دیدیم که آن فیلم خوب از آب درآمد.

داستان DC دفو در نهایت به یک رشته معلق برای فرنچایز تبدیل خواهد شد. اما ممکن است مشکلی نباشد. زیرا فیلم آکوامن نیز قرار

پایان DCU باشد و پس از آن دنیای جدید دی سی توسط جیمز گان و پیتر سفرن شروع شود. بسیاری از چهره های آشنا دیگر برای The Lost Kingdom بازگشته اند که مطمئناً جالی خالی دیگران را پر خواهند کرد. به علاوه، این به نیکول کیدمن اجازه می‌دهد تا جای خالی دفو را پر کند و حتی بیشتر از آنچه که در قسمت قبلی حضور داشت، در این ماجراجویی آبی حضور داشته باشد.

تاریخ اکران آکوامن چندین بار دستخوش تغییر شد. به دلیل دادگاه های امبر هرد و همچنین اعتصابات نویسندگان و بازیگران هالیوود. اما در نهایت به نظر می رسد تاریخ اعلام شده تاریخ نهایی اکران باشد. Aquaman and the Lost Kingdom قرار است در تاریخ 20 دسامبر اکران شود.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =