عذرخواهی جیمی کیمل از کوئینتا برانسون برای مراسم امی

شوخی مجری امی در اواخر شب، هنگامی که او در تمام طول سخنرانی برانسون روی صحنه دراز کشیده بود. واکنش‌های شدیدی را برانگیخت.

در خلال حضور خالق و ستاره Abbott Elementary در چهارشنبه در برنامه Jimmy Kimmel Live!، مجری پس از اینکه شوخی او در مراسم امی با واکنش های شدید روبرو شد، عذرخواهی کرد. زیرا او صحنه را برای سخنرانی کوئینا در مراسم امی  ترک نکرد.

کیمل آن را یک «کمدی احمقانه» خواند و افزود: «در واقع متاسفم که این کار را کردم. اما من به هیچ وجه قصد نداشتم  شما را ناراحت کنم. من خیلی به شما و کاری که انجام دادم فکر کردم. امیدوارم این را بدانید که من هیچ قصد بدی نداشتم و تنها می خواستم یک شوخی کنم اما زمان خوبی را برای این شوخی انتخاب نکردم.»

کوئینتا برانسون با مهربانی پذیرفت و به او گفت: «این عذر خواهی را از جانب تو می پذیرم.» او توضیح داد که در لحظه برنده شدن اولین امی خود به قدری هیجان زده شده بود که از اتفاقات دیگری که در اطرافش می گذشت ناراحت نشد.

کوئینتا برانسون

قطع مونولوگ جیمی

به گزارش مووی 21 در اوایل اپیزود برنامه جیمی، کوئینتا برانسون در پایان مونولوگ کیمل در حالی که امی در دست داشت بر روی صحنه رفت و جایزه را مقابل صورت جیمی گرفت. تا بتواند تلافی کار مراسم امی را انجام دهد. او گفت: «می‌دانی وقتی جایزه امی را برنده می‌شوید. فقط 45 ثانیه فرصت دارید تا یک سخنرانی انجام دهید. که زمان زیادی نیست» او از کیمل پرسید. “و سپس شما زمان کمتری خواهید داشت. زیرا یک فرد کمدی احمقانه ای را انجام می دهد که کمی طول می کشد و زمان شما را می گیرد.

قبل از اپیزود، حساب کاربری رسمی شبکه ABC در توییتر تصویری از برانسون در حالی که جایزه امی خود را از روی صورت کیمل در دست گرفته بود، منتشر کرد. با این کپشن: “ببین چه کسی مونولوگ جیمی امشب را قطع کرد!”

در جریان پخش تلویزیونی جوایز امی دوشنبه که از NBC پخش شد، ویل آرنت و کیمل مجریان اعلام جایزه بهترین نویسنده سریال کمدی بودند. کمیل پس از اعلام نتایج بر روی صحنه دراز کشید و وانمود کرد که از حال رفته است.

کوئینتا برانسون

برانسون برنده جایزه امی به عنوان بهترین نویسنده شد و کیمل پس از اعلام بر روز زمین دراز کشید و وانمود کرد که از حال رفته است و در تمام مدت زمان سخنرانی برانسون روی صحنه دراز کشیده بود. برانسون مجبور شد برای رسیدن به میکروفون از روی جیمی رد شود و حتی به او گفت که بلند شود. تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی پست کردند که کیمل باید قبل از سخنرانی خود می ایستاد.

پس از آن، کوئینتا برانسون در پشت صحنه به خبرنگاران گفت که شوخی کیمل «آنقدرها مرا آزار نداد» و این بازیگر اشاره کرد که او از حامیان اولیه نمایش او بوده است. یکی از اولین افرادی بود که « Abbott Elementary » را دید. اولین فردی بود که در اینستاگرام به من پیام داد. خیلی هیجان‌زده بود که قرار است این سریال از ABC پخش شود.

 با این حال، او افزود که قرار بود چهارشنبه در برنامه او مهمان شود و به شوخی گفت که “ممکن است به صورت او مشت بزند.”

کوئینتا برانسون

در جریان ارائه‌های TCA شبکه ABC در چهارشنبه، شریل لی رالف، همبازی Abbott Elementary گفت که این حرکت جیمی یک بی احترامی برای او محسوب می شود.«نمی‌دانستم چه خبر است. رالف که خود برنده جایزه امی 2022 است، گفت: “ای کاش لو از زمین بلند می شد.” “بعد فهمیدم جیمی است، و گفتم: “اوه، چه بی احترامی بزرگی.” من عاشق جیمی کیمل هستم. اما از این کار او متاسف شدم.»

برانسون در پنل TCA گفت که از آن زمان با کیمل صحبت کرده است و هیچ مشکلی بین آن دو وجود ندارد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =