فصل 7 سریال ریک و مورتی در 15 اکتبر منتشر خواهد شد

فصل 7 سریال ریک و مورتی

فصل 7 سریال ریک و مورتی یکشنبه 15 اکتبر ساعت 23 منتشر می شود. در حالی که سریال در حال بازگشت است. جاستین رویلند خالق و صداپیشه شخصیت‌های اصلی سریال دیگر حضور نخواهد داشت.

همانطور که در سال گذشته گزارش شد. رویلند به یک فقره جنایت مربوط جراحت بدنی و یک مورد جنایت حبس کاذب با تهدید، خشونت، کلاهبرداری و/یا فریب در حادثه ای با زنی که در ژانویه 2020 با او بود، متهم شد.

در فوریه 2023 اتهامات به دلیل کمبود شواهد لغو شد. اما در آن زمان سه شرکت تولید قبلاً روابط خود را با او قطع کرده بودند: Adult Swim که ریک و مورتی را پخش می‌کند. Hulu که برنامه خود را Solar Opposites اجرا می کند. و 20th Animation که سریال مرد کوالایی را تولید کرد.

 فصل 7 سریال ریک و مورتی

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 نقش‌های او از ریک سانچز نابغه اجتماعی‌پاتیک و مورتی اسمیت نوه‌ی عصبی‌ا، با صداهای شبیه‌سازی دوباره‌سازی می‌شوند. به گفته Adult Swim فصل 7 سریال ریک و مورتی که پس از عرضه در سال 2013 به یک پدیده جهانی تبدیل شد، در بیش از 134 کشور به 38 زبان پخش خواهد شد.

این طعنه در بخشی از اطلاعیه انتشار سریال وجود دارد که می گوید: «این فصل هفتم است و احتمالات بی‌پایان است.» باید دید این سریال جذاب چه سرانجامی در این فصل خواهد داشت.

منبع Wbal

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 1 =