شهادت کوین اسپیسی برای دفاع از خود در دادگاه

کوین اسپیسی

کوین اسپیسی به عنوان اولین شاهد در دفاع از خود در دادگاه بدرفتاری جنسی علیه او که توسط بازیگر آنتونی رپ مطرح شد، موضع گرفته است. اسپیسی در پاسخ به اولین سوال وکیلش چیس اسکلنیک، گفت که ادعاهای رپ صحت ندارد. پیش از این وکلای آنتونی رپ بازیگر پرونده خود را علیه اسپیسی به پایان رساندند.

رپ که برای بازی در «پیشتازان فضا: اکتشاف» شناخته می‌شود، ادعا می‌کند که در سال 1986 اسپیسی که در آن زمان 26 سال داشت. رپ را که در آن زمان 14 سال داشت، به خانه‌اش در منهتن دعوت کرد. جایی که رپ را روی تخت خوابش انداخت و به او تعرض نمود. او به همین دلیل از اسپیسی شکایت کرده است.

در یک پیروزی بزرگ برای اسپیسی در روز دوشنبه، قاضی لوئیس کاپلان با درخواست دفاع برای رد ادعای ایجاد ناراحتی عاطفی عمدی موافقت کرد. وکیل رپ سعی کرد قاضی را متقاعد کند اما این کار چندان موفق نبود. کاپلان قبلاً در ماه ژوئن ادعای حمله در این پرونده را رد کرده بود.

وکیل رپ هیچ نظری در مورد حکم روز دوشنبه نداشت. پیش از پایان حضور در هفته گذشته، پیتر وکیل رپ از بازیگر پرسید که آیا او در مورد اتهاماتش علیه اسپیسی دروغ گفته است. رپ شهادت داد: “دروغ نگفته ام. این اتفاقی بود که برای من اتفاق افتاد که خوب نبود.”

کوین اسپیسی

شهادت اسپیسی

در شهادت اسپیسی در روز دوشنبه او همچنین ادعاهای مطرح شده توسط اندرو هولتزمن را که در دادگاه تیم رپ به جایگاه فراخوانده شده بود، رد کرد.

به گزارش اخبار سلبریتی مووی 21 هولتزمن در سال 2017 علناً ادعا کرد که اسپیسی به او تعرض جنسی کرده است. اما اسپیسی در جایگاه تکذیب کرد. وقتی وکیلش از اسپیسی پرسید شهادت داد که او همیشه در مورد زندگی و تربیتش بسیار حساس بوده است. او گفت که پدرش یک برتری طلب سفید و نئونازی بود. او واقعیتی را فاش کرد و در مورد آن شهادت داد که که قبلا هرگز به صورت علنی فاش نکرده بود.

کوین اسپیسی گفت که دیدگاه های تعصب آمیز پدرش باعث افزایش “عدم تحمل” او شد و همچنین تا حدی مانع از این شد که علناً زودتر همجنس گرا بودنش را اعتراف کند. اسپیسی گفت که با تمایلات جنسی خود دست و پنجه نرم می کند. زیرا پدرش با زبان تحقیرآمیز درباره همجنس گرا بودن و علاقه اسپیسی به تئاتر استفاده می کرد.

کوین اسپیسی

بیانیه سال 2017

اسپیسی شهادت داد که او می‌خواست طرفداران نقش‌هایی را که بازی کرده به خاطر بسپارند. بنابراین عمداً در مورد زندگی شخصی‌اش سکوت کرد. اسپیسی با شهادت درباره بیانیه سال 2017 که در پاسخ به ادعاهای رپ منتشر شده توسط Buzzfeed بیان کرد. احساساتی شد و اظهار داشت که تیم تبلیغاتی به او توصیه کرده است که در صورت عقب نشینی به عنوان مقصر قربانی شناخته می شود.

کوین اسپیسی شهادت داد: “من تشویق می شدم که عذرخواهی کنم اما در مقابل درسی آموختم که هرگز برای کاری که انجام نداده اید عذرخواهی نکنید.” “من از تمام گفته هایم پشیمان هستم.” او در پاسخ به اتهامات رپ به عنوان یک همجنسگرا ظاهر شد و شهادت داد که “در عرض چند دقیقه” پس از انتشار بیانیه خود در سال 2017 پشیمان شده است.

اسپیسی در حالی که اشک می‌ریخت گفت: «من متهم شدم که می‌خواهم موضوع را تغییر دهم. عده ای نیز تصور کردند که من سعی دارم انحراف خود را با همجنسگرا بودن پوشش دهم. اما من هرگز چنین قصدی نداشتم.» من هرگز کاری برای آسیب رساندن به جامعه همجنس‌ گرایان انجام نمی‌دادم و از این که این اتفاق افتاد بسیار ناراحت بودم.

محاکمه صبح روز سه شنبه از سر گرفته می شود. انتظار می رود در روز سه شنبه اسپیسی مورد بازجویی متقابل قرار گیرد.

منبع CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 14 =