ساخت فصل دوم سریال Dexter: New Blood کنسل شد

فصل دوم سریال Dexter: New Blood

دلایل محکمی وجود دارد مبنی بر اینکه سریال اصلی دکستر تا زمان پخش فصل 8 تقریبا طرفداران خود را از دست داده بود و استقبال چندانی از آن نمیشد. قسمت پایانی این سریال نیز بسیار بحث برانگیز بود. و حالا Dexter: New Blood دنباله آن به میدان آمده و بحث های زیادی را ایجاد کرده است. تا جایی که شکایت ها نیز بسیار زیاد شده است.

اما با این حال با وجود نظرات متفاوت منتقدان و طرفداران، بینندگان بسیار خوبی داشت.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در ابتدا قرار بود سریال New Blood به عنوان یک مینی سریال ساخته شود و در واقع برنامه ریزی گروه تولید به این صورت بود. Showtime اما در ادامه تغییر عقیده داد و تصمیم گرفت فصل 2 سریال را بسازد. گروه تولید به ساخت ادامه New Blood نیز امیدوار بودند. اما فصل دوم سریال Dexter: New Blood به صورت ناگهانی کنسل شد.

فصل دوم سریال Dexter: New Blood

اسپویل

زیرا پایان فصل اول New Blood این سوال را ایجاد کرد : که آیا سریال «دکستر» بدون دکستر (و بدون مایکل سی هال به عنوان نقش اصلی) می‌تواند ادامه یابد؟ زیرا دکستر توسط پسرش در قسمت آخر هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

Showtime به وضوح پاسخ “نه” را برای این سوال درج کرده بود. زیرا به نظر می رسد برنامه های فصل دوم سریال Dexter: New Blood در حال حاضر کنار گذاشته شده است.

منبع Startefacts

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =