تولید فصل دوم House Of The Dragon به نیمه راه رسیده است

تولید فصل دوم House Of The Dragon

تولید فصل دوم House Of The Dragon در نیمه راه فیلمبرداری است. با تمام شدن تمام فیلمنامه ها قبل از شروع اعتصابات، تولید بدون مانع ادامه یافت. بازیگران House of the Dragon اعضای اتحادیه بریتانیا Equity هستند، نه SAG-AFTRA. بنابراین تحت تأثیر اعتصاب بازیگران قرار نگرفته‌اند و می‌توانند به کار خود ادامه دهند.

  با وجود تاخیر به واسطه استفاده از جلوه های ویژه گسترده، HBO معتقد است فصل دوم House of the Dragon در تابستان 2024 پخش خواهد شد.

تولید فصل دوم House Of The Dragon

به روزرسانی جورج مارتین

جورج آر آر مارتین خالق بازی تاج و تخت به‌روزرسانی مهمی در مورد تولید فصل دوم House Of The Dragon دارد. House of the Dragon مبارزه بین سبزها را دنبال می‌کند که پشت اگان تارگرین (تام گلین-کارنی) ایستاده‌اند و سیاه‌پوستان که از رینیرا تارگرین حمایت می‌کنند(اما دارسی). تنش ها پس از مرگ لوسریس (الیوت گریهولت) تشدید شد و دو طرف ظاهراً در فصل 2 یک جنگ کاملا وحشیانه را آغاز خواهند کرد.

مارتین در پست اخیر خود اعلام کرد که تولید فصل دوم House of the Dragon در نیمه راه است و به خوبی در حال پیشرفت است. خالق بازی تاج و تخت همچنین توضیح می دهد که چرا این اسپین آف علیرغم اعتصاب هایی که باعث تعطیلی اکثر تولیدات هالیوود شده، قادر به فیلمبرداری است. او می گوید که داستان و فیلمنامه قبل از شروع اعتصاب نویسندگان در ماه مه کامل شده بود. در حالی که بازیگران برخلاف SAG-AFTRA، اعضای Equity هستند. به این معنی که آنها نیازی به رعایت شرایط اعتصاب ندارند. همانطور که مارتین تاکید کرد Equity از اعتصاب بازیگران هالیوود حمایت کامل کرده است. اما به دلیل قوانین بریتانیا نمی تواند از نظر قانونی به عنوان اعتصاب کنند.

تولید فصل دوم House Of The Dragon

فصل دوم House Of The Dragon چه زمانی منتشر می شود؟

فیلمبرداری فصل دوم House of the Dragon در 11 آوریل آغاز شد. اگر تخمین و تاریخی که مارتین اعلام کرده درست باشد. تقریباً 102 روز دیگر فیلمبرداری ادامه خواهد داشت. بنابراین تولید تقریباً در نوامبر به پایان می رسد. با توجه به تعداد کارهای جلوه های ویژه ای که برای فصل دوم House of the Dragon نیاز است. به احتمال زیاد این فصل در تابستان یا پاییز 2024 منتشر خواهد شد. در حال حاضر تاریخی که HBO برای فصل 2 House of the Dragon در نظر گرفته است، در تابستان 2024 نمایش داده می شود. بنابرانی به نظر می رسد همه چیز مطابق برنامه در حال پیشرفت است.

انتظار طولانی منطقی است. زیرا داستان این سریال برای فصل آینده فوق العاده خواهد بود. پس از اینکه در پایان فصل اول خاندان اژدها، رینیرا را آماده جنگ کرد. نمایش قرار است تنش‌ها را برای نبرد سنگین افزایش دهد. لوسریس ولاریون مرده است. دیمون به دنبال اژدهایان بیشتری می‌گردد و وستروس در آستانه یک جنگ داخلی خونین است. اژدهایان با اژدهایان دیگر مبارزه خواهند کرد و جنگ ها و دریگری های دیگری نیز وجود دادارد که در در فصل دوم شاهد آن خواهیم بود.

HBO تنها با چراغ سبز فصل دوم House of the Dragon پس از واکنش رکوردشکنی به اولین نمایش، ثابت کرد که بازی تاج و تخت پس از پایان ناامیدکننده‌اش همچنان یک فرنچایز قابل اجرا است. در نتیجه فیلمبرداری ماه‌ها به تعویق افتاد. زیرا خاندان اژدها هنوز نیاز به تکمیل مراحل پیش تولید داشت. حتی زمانی که فصل 1 در حال پخش بود. اکنون که سریال ثابت کرده است که می تواند جایگاه خود را در میان بینندگان حفظ کند، ممکن است فصل 3 با سرعت بیشتری تولید شود. با توجه به اینکه نیمی از فصل دوم House of the Dragon از قبل فیلمبرداری شده است. مطمئناً به‌زودی به‌روزرسانی‌های بیشتری در مورد فصل های آینده اعلام خواهد شد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 18 =