اولین پوستر انیمیشن Nimona منتشر شد

پوستر انیمیشن Nimona

پوستر انیمیشن Nimona به تازگی منتشر شده است. این فیلم که بر اساس یک سریال کمیک به همین نام توسط ND Stevenson ساخته شده است. قرار است در 30 ژوئن 2023 برای نتفلیکس منتشر شود.

فیلم جدید داستان نیمونا با صداپیشگی کلویی گریس مورتس داستان نوجوانی است که در حال تغییر شکل است و هدف ترور یک شوالیه به نام Ballister Blackheart با صداپیشگی ریز احمد است. در ادامه اتفاقاتی رخ می دهد که  نیمونا باید تلاش کند تا این شوالیه را که به اشتباه محکوم شده است نجات دهد.

 در واقع نیمونا ممکن است تنها کسی باشد که بتواند این کار را انجام دهد. تریلر Nimona به ما نگاهی اکشن به این فیلم انیمیشنی می دهد که شبیه فیلم های دیگر نیست. این فیلم تا اکران خود راه دشواری را پشت سر گذاشته است. زیرا قبل از اینکه نتفلیکس آن را در سال 2022 انتخاب کند، در دیزنی کنسل شده بود.

پوستر نیمونا قهرمان فیلم را نشان می‌دهد که بال هایش باز است و دمش دور زانوهایش می چرخد. او با لبخند رضایت به بیننده نگاه می کند. تصویری از Ballister Blackheart در نزدیکی پایین قاب دیده می شود. این پوستر حاوی شعار “قهرمان جدید شکل می گیرد” است. اشاره ای به توانایی های نیمونا در تغییر شکل.

.

عصر جدید برای انیمیشن

این فیلم یکی از پروژه‌های انیمیشنی در سال‌های اخیر است که تقریباً ویژگی‌های انیمیشن دیزنی در دهه گذشته را به چالش می‌کشد. و با موفقیت فیلم برادران سوپر ماریو و Minions: The Rise of Gru، به نظر می رسد که درها برای پروژه های انیمیشن غیر دیزنی باز می شود. در ادامه می توانید اولین پوستر انیمیشن Nimona را مشاهده نمایید.

پوستر انیمیشن Nimona

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =