رتبه‌بندی بهترین فیلم های جیسون موموآ

بهترین فیلم های جیسون موموآ

جیسون موموآ از زمانی که در Baywatch: Hawaii در سال 1999 ظاهر شد، آغاز به فعالیت در حرفه بازیگری کرد. با معرفی بهترین فیلم های جیسون موموآ همراه باشید.

7. Aquaman (2018)

Aquaman از بهترین فیلم های جیسون موموآ

فیلم ابرقهرمانی آکوامن، بر اساس شخصیتی به همین نام، علیرغم اینکه یکی از پرمخاطب ترین نقش های اوست، طبق امتیاز Rotten Tomatoes، دهمین نقش برتر موموآ است. او نقش شخصیت اصلی را بازی می کند که با نام آرتور کوری، رهبر پادشاهی زیر آب آتلانتیس نیز شناخته می شود.

موموآ بدن هیکلی خود را در این فیلم به رخ می‌کشد. فیلم بعدی این شخصیت Aquaman and the Lost Kingdom برای اکران در پایان سال 2023 برنامه ریزی شده است.

6. Zack Snyder’s Justice League (2021)

Zack Snyder’s Justice League از بهترین فیلم های جیسون موموآ

یکی دیگر از نقش های مربوط به دنیای دیسی او، Zack Snyder’s Justice League است که بر اساس کمیک های لیگ محبوب ابرقهرمانان، لیگ عدالت است. در این فیلم، موموآ نقش خود را به عنوان رهبر آتلانتیس، آکوامن بازی می‌کند، که به نیروهای دیگر لیگ، از جمله بتمن، زن شگفت‌انگیز، سایبورگ، فلش و سوپرمن می‌پیوندد تا استپن‌گرگ خدای جدید و ارتشش را نابود کند.

مطلب مرتبط: پرفروشترین فیلم های DC رتبه بندی شده!

موموآ این فرصت را به دست آورد تا یک بار دیگر، قدرت اکشن و مهارت های جنگی خود را به نمایش بگذارد. این اثر از بهترین فیلم های جیسون موموآ است.

5. Braven (2018)

Braven از بهترین فیلم های جیسون موموآ

یکی دیگر از نقش‌های اصلی وی، در فیلم Braven است که در کارنامه هنری موموآ به عنوان یک اکشن هیجان انگیز شناخته می شود. او در نقش شخصیت اصلی، جو بریون، مالک شرکت چوب بری و پدر یک خانواده بازی می کند. پس از کتک خوردن وحشیانه پدرش در یک دعوای بار، استفانی همسر جو او را تشویق می‌کند تا پدرش را به کلبه کوهستانی دورافتاده خانواده ببرد تا زمانی را دور از همه چیز بگذراند.

اما زمانی که جو گرفتار سوء استفاده‌های همکارانش در تجارت مواد مخدر و سایر فعالیت‌های مجرمانه می‌شود، این فرار مسالمت‌آمیز خطرناک و کشنده می‌شود. جالب اینجاست که در حالی که این اثر یک فیلم اکشن است، شخصیت موموآ بیشتر یک مرد نرم و لطیف است تا آن شخصیتی که به بازی کردن آن عادت کرده است. و از این رو، این فیلم به وی کمک می کند تا گستره‌ی توانایی خود را نشان دهد.

4. Deep Rising (2023)

Deep Rising از بهترین فیلم های جیسون موموآ

موموآ به جای بازی در این فیلم، استعدادهای آوازی خود را به این اثر وام می دهد. این فیلم یک مستند زیست محیطی در مورد مسائل ژئوپلیتیک، علمی و شرکتی پیرامون آینده بستر دریا، می باشد. با توجه به ریشه‌ی هاوایی موموآ، عشق به طبیعت و آب و نقش آکوامن، این نقش، نقشی منطقی برای اوست.

این نقش به موموآ فرصتی می دهد تا از پرده‌ی سینما دور شده و نشان دهد که می تواند تنها با صدای خود مخاطب را درگیر موضوعات هوشمندانه و قابل تامل کند. این فیلم از بهترین فیلم های جیسون موموآ است.

3. Dune (2021)

Dune از بهترین فیلم های جیسون موموآ

موموآ نقش کوچک‌تری در این فیلم علمی تخیلی و حماسی دارد. این فیلم در آینده رخ می دهد و درباره مردی و خانواده‌اش در حال جنگ برای یک سیاره بیابانی مرگبار و غیر مهمان‌پذیر به نام آراکیس است. موموآ در نقش دانکن آیداهو، شمشیرزن خاندان آتریدس، بازی می کند. او یکی از مربیان شخصیت اصلی پل آتریدس است که توسط تیموتی شالامی بازی می‌شود.

مطلب مرتبط: تریلر DUNE 2 با بازی تیموتی شالامی و زندایا!

جای تعجب نیست که موموآ به لطف تمرینات شدید و قدرت بدنی و قدش به راحتی به عنوان یک مبارز ماهر از عهده این نقش برمی‌آید. این فیلم از بهترین فیلم های جیسون موموآ است.

2. The Lego Movie 2: The Second Part (2019)

The Lego Movie 2: The Second Part از بهترین فیلم های جیسون موموآ

دنباله‌ای بر انیمیشن محبوب د لگو مووی، The Lego Movie 2: The Second Part یک کمدی ماجراجویی است که سفر امت را ادامه می‌دهد. در این فیلم امت خود را در میان نبرد دیگری در بریکزبورگ می‌بیند. موموآ در این فیلم یک نسخه لگویی از آکوامن را بازی می کند و تنها صدای خود را برای این شخصیت ارائه می کند.

در این فیلم آکوامن نه تنها پادشاه آتلانتیس است، بلکه یک استاد ساز نیز هست.

1. Waterman (2021)

Waterman از بهترین فیلم های جیسون موموآ

جای تعجب نیست که موموآ در پروژه دیگری درگیر آب باشد و آن چیزی نیست جز واترمن. مستندی در مورد برنده پنج مدال المپیک و دوک بومی هاوایی، پائوآ کاهاناموکو. او رکوردها را شکست و در دنیای موج سواری ترکاند، در حالی که با چالش های شخصی خود دست و پنجه نرم می کرد.

موموآ راوی این فیلم است و ورزشکاران محبوبی مانند کلی اسلیتر و جک جانسون خواننده و ترانه‌سرا نیز در آن حضور دارند. این فیلم از بهترین فیلم های جیسون موموآ است.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =