روند طراحی لباس امیلی در پاریس در فصل 3

طراحی لباس امیلی در پاریس

این مصاحبه حاوی اسپویل های فصل 3 سریال «امیلی در پاریس» است.

روند طراحی لباس‌ امیلی در پاریس در فصل 3 با سر و صدا آغاز شد.

همه چیز با چتری لیلی کالینز شروع شد! مریلین فیتوسی سرپرست طراحی لباس امیلی در پاریس می‌گوید لیلی یک عکس برای من فرستاد و من ناگهان به یاد نمادهای فرانسوی دهه 60 افتادم. گفتم: « او شبیه فرانسوا هاردی است!» بنابراین دهه 60 نقطه شروع طراحی سریال است. ما در حال انجام یک بازی پاریسی هستیم. وقت آن است که فرهنگ فرانسوی را نشان دهیم.»

طبق اخبار هالیوود مووی 21 فیتوسی همچنین به رشد شخصیت شبیه‌سازی شده در طراحی لباس امیلی در پاریس در فصل سوم اشاره کرد و گفت: «امیلی کم کم لباس هایی می پوشد که شبیه به سیلو «رئیس او با بازی فیلیپینی لروی-بولیو» است. آن‌ها از یکدیگر متنفرند. سیلوی لباس های رنگی تر می‌پوشد و امیلی از شلوارهای کمر بلند و گشاد استفاده می‌کند که قبلاً نداشت.»

خلاصه ای از برخی لباس ها و استایل های مورد علاقه فیتوسی از فصل 3 را در ادامه مشاهده کنید.

طراحی لباس امیلی در پاریس

Pierre Cadault

تمام نگاه‌ها به مراسم بزرگداشت  Pierre Cadault بود که در قسمت دوم به فیتوسی اجازه داده شد تا از یک طراح مد واقعی قدردانی کند. استفان رولان که از فصل اول کار خود را در «Emily in Paris» به نمایش گذاشته بود. لباس‌های این صحنه از کارهای رولان الهام گرفت و طراحی شد. تا مراحل مختلف حرفه‌ی او را نشان می‌دهند و خود رولان یک نقش کوتاه را در اینجا ایفا می کند.

امیلی اما ژاکتی از D&G با طرح گورخری به تن کرد.

فیتوسی می گوید: “من در ابتدا به این ژاکت فکر می کردم و می خواستم میندی آن را بپوشد.». اما وقتی فیلمنامه را خواندم و ادای احترام به Pierre Cadault و البته استفان رولان را دیدم. تصمیم گرفتم از آن برای امیلی استفاده کنم.”

در این صحنه روسای امیلی یعنی سیلوی و مادلین (کیت والش) با همان لباس باشکوه رولان ظاهر می‌شوند. که بیشتر سعی شده تا آنها را شبیه «دو جادوگر» نشان دهند.

طراحی لباس امیلی در پاریس

عروسی گابریل و کامیل

کامیل (کامیل رازات) برای عروسی با گابریل (لوکاس براوو) در فینال فصل 3، لباسی شیک می‌پوشد. این لباس که توسط Jacquemus طراحی شده است. در واقع به عنوان یک لباس عروس به بازار عرضه نمی شود که منطقی است. زیرا این رویداد فقط یک جشن نامزدی بود. قبل از اینکه  این زوج به طور خودجوش تصمیم بگیرند آن را به عنوان عروسی معرفی کنند.

طراحی لباس امیلی در پاریس

“این یک چالش بسیار بود. زیرا وقتی در مورد جشن عروسی یا نامزدی فکر می کنید، می خواهید بهترین کارها را انجام دهید و تماشایی باشید. اما برای کامیل ما می خواستیم این کار را به روشی بسیار مدرن انجام دهیم. او در یک گالری هنری کار می کند. به همین دلیل می‌خواستیم لطافت و ظرافت در لباس و ظاهر او نمایان باشد.

.

لباس امیلی در عروسی

لباس امیلی برای عروسی از طراح ایتالیایی Giambattista Valli است که فیتوسی در این باره می‌گوید: «لیلی کالینز این لباس را دوست داشت. زیرا تمایل داشت لباسش کمی پوشیده باشد. برای من او شبیه یک تابلوی عتیقه بود، زنی از قرن دیگر. فکر می‌کردم زیباست که او را از سر تا پا بپوشانم اما همچنان پاهایش را نشان دهم. او همیشه مرا یاد یک پرنده زیبا می‌اندازد. بنابراین دوست دارم او را در این تکه‌ پارچه بلند ببینم.»

طراحی لباس امیلی در پاریس

«او برای یک بار هم که شده نمیخواست لباس رنگ روشن بپوشد چون قرار بود در مراسم عروسی شرکت کند. فیتوسی با اشاره به الگوی گل صورتی می گوید. اما بدیهی است که همه نگاه ها به او خواهد بود. وقتی کامیل عروسی را متوقف می‌کند تا اعلام کند که گابریل واقعاً عاشق امیلی است. رنگ سفید ملایمی از پشت گل‌های صورتی روی لباس او ظاهر می‌شود که تماشایی است.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =