کریس راک پس از سیلی ویل اسمیت در اسکار به جلسات مشاوره رفته است

کریس راک پس از سیلی ویل اسمیت

لزلی جونز در حین تبلیغ کتاب خاطرات جدیدش گفت که دوست دیرینه اش کریس راک پس از سیلی ویل اسمیت در مراسم اسکار 2022 به جلسات مشاوره رفت. راک پیشگفتار کتاب جدید جونز را نوشت.

جونز گفت: این واقعاً روی او تأثیر گذاشت. کریس راک پس از سیلی ویل اسمیت مجبور شد با دخترانش یه جلسات مشاوره برود. «مردم باید این موضوع را درک کنند. دختران و والدینش این سیلی را دیدند. در نتیجه او باید برای فراموش کردن این قضیه با دخترانش به مشاوره می رفت.»

جونز اضافه کرد که سیلی اسکار او را “خشمگین” کرد و در ادامه گفت: “تو نمی دانی من می خواستم سوار ماشینم شوم و خودم را به مراسم برسانم.” من در بسیار عصبانی بودم. کریس راک یک شوخی لعنتی انجام داد. من ویل را هم می شناسم… نمی دانم چرا نتوانست این شوخی را هضم کند. این اسکار است. تمام دنیا آن را نگاه میکنند.”

کریس راک پس از سیلی ویل اسمیت

جریانات اسکار 2022

طبق اخبار هالیوود مووی 21 راک در حال اهدای اسکار بهترین مستند بود که با وجود مبارزه عمومی با آلوپسی، با سر طاس جادا پینکت اسمیت شوخی کرد. اسمیت با رفتن به صحنه و سیلی زدن به صورت راک واکنش نشان داد. او به صندلی خود بازگشت و سر راک فریاد زد: “اسم همسرم را از دهن لعنتی خودت دور کن.” اسمیت که در همان شب اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد. در نهایت در میان واکنش‌های شدید به سیلی، از آکادمی استعفا داد. سپس آکادمی اسمیت را از عضویت و شرکت در رویدادهایی مانند اسکار به مدت 10 سال محروم کرد.

شان پن اخیراً این جریان را مورد انتقاد قرار داده است او گفت: “من ویل اسمیت را نمی شناسم. من یک بار او را ملاقات کردم. وقتی با او ملاقات کردم او بسیار خوب به نظر می رسید. او در «شاه ریچارد» خیلی خوب بود. پس چرا لعنتی با این چیزهای احمقانه جایگاه خودت را خراب کردی؟ “

خاطرات جونز در 19 سپتامبر منتشر شد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =