انتقاد ایلان ماسک از آمازون به خاطر سریال Rings Of Power

ایلان ماسک

ایلان ماسک همچنان دشمنی با جف بزوس را ادامه می دهد. در مورد سریال درام آمازون یعنی ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت که با بودجه بسیار زیاد ساخته شده است. چنین گفت: تالکین در قبر لرزید.

مدیر عامل تسلا در توییتر این سری با دو توئیت کوتاه انتقاد خود را آغاز کرد. در توئیت خود گفت: «تقریباً تمام شخصیت‌های مذکر در این سریال یا یک ترسو یا یک احمق هستند. یا ترکیبی از هر دو. فقط گالادریل شجاع، باهوش و مهربان است.»

ایلان ماسک

صرف‌نظر از دیدگاه‌های ماسک، حلقه‌های قدرت برای آمازون بسیار موفق بوده است. آمارهای اوایل این هفته نشان می‌دهد که سریال حلقه های قدرت در روز اول بیش از 25 میلیون بیننده را به خود اختصاص داد. این بهترین عملکرد برای آمازون بوده است. فصل اول هشت قسمت است که تا 14 اکتبر ادامه خواهد داشت.

ماسک که در حال حاضر تلاش می‌کند که پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری خود برای سایت توییتر را پس بگیرد. او سال ها است که با جف بزوس، بنیان‌گذار و رئیس اجرایی آمازون رقابت می‌کند. از این رو به صورت مداوم کسب  و کار خود را در دنیای مجازی تغییر می دهد. همچنین کارهای بزوس را ترول می کند.

میلیاردرها هر دو مبالغ هنگفتی را برای کسب و کار فضایی خود خرج کرده اند. ماسک مالک اسپیس ایکس است و بزوس شرکت Blue Origin را تأسیس کرد. اغلب مواقع نیزدر حال انتقاد از یکدیگر هستند. این دو اغلب بر سر مقام ثروتمندترین فرد جهان در حال رقابت هستند. اما ماسک در حال حاضر صاحب این عنوان با دارایی خالص حدود 254 میلیارد دلار است.

ایلان ماسک

داستان گالادریل

گالادریل، رهبر یک ارتش در سریال Rings of Power است. نقش گالادریل را Morfydd Clark ایفا نموده که انتقادات بسیاری نیز از سوی کاربران داشته است. این شخصیت در فیلم اصلی و J.R.R. رمان های تالکین و فیلم های پیتر جکسون با ملکه جایگزین شده است.  سریال هزاران سال قبل از داستان‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت می‌گذرد و گالادریل بسیار جوان‌تری را نشان می‌دهد .

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =