تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 به دلیل ادامه اعتصاب بازیگران به سال 2024 موکول شد

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3

در یکی از اولین ضربه‌های مهم به برنامه اکران سینماهای ۲۰۲۴ به دلیل اعتصاب بازیگران گفته می شود که تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 تغییر پیدا کرده است. Deadpool 3 از مارول استودیوز قرار بود در تابستان 2024 منتشر شود. اما حتی اگر این اعتصاب در چند هفته آینده به پایان برسد. با شروع مجدد کار در سال 2024 ساخت ادامه فیلم Deadpool 3 باز هم به تاریخ افتتاحیه ماه نمی رسد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در مورد تغییر مجدد خدمه و غیره چندان خبری در دسترس نیست اما ممکن است تغییرات زیادی وجود داشته باشد. توجه داشته باشید تغییر تاریخ اکران فیلم Deadpool 3  تازه شروع عناوین 2024 است. استودیوهای دیگر با برجسته ترین فیلم های خود که در موقعیت هایی مشابه Deadpool 3 قرار دارند که هنوز تغییرات خود را اعلام نکرده اند.

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3

سایر فیلم ها

به گفته منابع یک جدول زمان بندی وجود دارد که Captain America: Brave New World، که ابتدا برای 3 می تنظیم شده بود و سپس به 26 ژوئیه موکول شد. البته این فیلم وضعیت بهتری نسبت به Deadpool 3 دارد.

دیزنی معمولاً تاریخ‌های اکران مورد علاقه خود را حفظ می‌کند. بنابراین اگر Deadpool 3 به 26 جولای نرود. گزینه‌های دیگری مانند اوایل نوامبر وجود دارد که برای Marvel with Black Panther: Wakanda Forever (859.2 میلیون دلار WW) و Thor بسیار خوب بوده است. Ragnarok (855.3 میلیون دلار WW)، یا 20 دسامبر، جایی که تاریخ ساخت Thunderbolts استودیو مارول است. مارول شروع تولید Thunderbolts را در ماه می به دلیل شروع حمله WGA متوقف کرد.

دو فیلم قبلی ددپول زیر نظر کمپانی فاکس قرن بیستم اکران شدند و فیلم سوم اولین فیلم پس از ادغام تحت استودیوی مارول متعلق به دیزنی است که توسط کوین فایگی اداره می شود. فرنچایز ددپول 1.56 میلیارد دلار در جهان جهانی است و زمینه را برای فیلم‌های مارول با رتبه R با مخاطبان انبوه فراهم کرد.

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3

نظر کارگردان فیلم

شان لوی کارگردان Deadpool 3 در TIFF در مورد رویکردش به قسمت سه گانه در TIFF گفت: «من قرار نبود با فرنچایز درگیر شوم. » لوی به طعنه گفت: «فیلم ما خام، جسورانه، دارای درجه R است. و ما تمام تلاش خود را کردیم تا آن را روی صحنه‌های صوتی با محیط‌های دیجیتال نگیریم.»

ما چیزی می‌خواستیم که احساس واقعی باشد. شما هیو جکمن را در نمادین ترین شخصیت خود در کنار رایان رینولدز در نمادین ترین شخصیت خود قرار می دهید. این ترکیب بدون شک بی نظیر است. زیرا کارهای طنز و بامزه ددپول در کنار جدیت ولوورین می تواند ترکیبی جذاب را ایجاد کند.

در حالی که برخی از فیلم‌های پرکار مانند Taylor Swift: The Eras Tour (92.8 میلیون دلار افتتاحیه)، The Nun II (32.6 میلیون دلار) و The Equalizer 3 (34.6 میلیون دلار)  فروش خوبی داشتند. که اعتصاب بازیگران تاثیر چندانی بر فروش آنها نداشت و توانستند یک گیشه موفق را تجربه کنند. منابع توزیع معتقدند که این واقعیت که برخی از کمپانی ها نمی توانند فیلم های خود را تبلیغ کنند، فروش بلیت را کاهش داده است. برخی از فیلم‌های قابل‌توجه به اندازه کافی اکران نشدند. برای مثال می‌توان به « The Creator»، « A Haunting in Venic» و « Dumb Mone» اشاره کرد.

بزرگترین ستاره های شهر پیشنهاد داده اند در طول سه سال 150 میلیون دلار دریافت کنند تا به بن بست بین AMPTP و SAG-AFTRA پایان دهند.

دیزنی تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 را تغییر داده ما در نهایت همه چیز به پایان اعتصاب بازیگران بستگی دارد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =