اسپین آف هانگر گیمز: تصنیف پرندگان آوازخوان و مار شامل توافق موقت SAG-AFTRA برای تبلیغات شد

اسپین آف هانگر گیمز

ریچل زگلر و تام بلیت می توانند به طور رسمی از طرفداران به دیدار از پانم استقبال کنند. اسپین آف هانگر گیمز با نام «تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» از SAG-AFTRA موافقتنامه موقت دریافت کرده است. به این معنی که ستاره‌های Zegler، Blyth، Viola Davis، Peter Dinklage و Hunter Schafer مجاز به تبلیغ فیلم قبل از اکران در سال هستند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 مشخص نیست چرا این توافقنامه تا این حد نزدیک به تاریخ اکران فیلم اعطا شد. اما افزایش تبلیغات می تواند کمک بزرگی در ترغیب مردم به رفتن به سینما در روز شکرگزاری باشد. اسپین آف هانگر گیمز «تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» 100 میلیون دلار هزینه ساخت فیلم را متحمل شده و نشان دهنده یک قمار است. زیرا اولین قسمت بدون جنیفر لارنس است.

در میان اعتصاب بازیگران، فیلم‌هایی هستند که توافقنامه موقت دریافت نکردند. مانند کمدی سونی «پول احمقانه» با بازی ست روگن، پیت دیویدسون بدون فرش قرمز پرشور با مشکل مواجه شده‌اند. فیلم های پرهزینه ای مانند «Dune: Part Two» هم به سال 2024 نقل مکان کردند. زیرا تیموتی شالامی و زندایا نمی‌توانستند درباره دنباله برادران وارنر قبل از تاریخ اکران اولیه آن در نوامبر 2023 صحبت کنند.

اسپین آف هانگر گیمز

توافق موقت فیلم ها

تاکنون بیش از 100 فیلم از جمله «پریسیلا» و «پنجه آهنین» از A24 و همچنین درام مسابقه‌ای مایکل مان «فراری» در بحبوحه اعتصاب SAG-AFTRA به توافقات موقت دست یافته‌اند. برای به دست آوردن یک توافق موقت، تهیه کنندگان باید مستقل از شرکت های متعلق به اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون فعالیت کنند و با شرایط پیشنهادی این انجمن در مذاکرات موافقت کنند. از آنجایی که Lionsgate، که از «تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» حمایت می‌کند، بخشی از AMPTP نیست. پخش‌های سینمایی آن واجد شرایط هستند.

با توافق موقت انتظار می‌رود که بازیگران در اولین اکران فیلم در برلین و لندن و همچنین در یک رویداد هواداران در لس‌آنجلس شرکت کنند.

پس از انتشار این خبر زگلر بیانیه‌ای طولانی منتشر کرد تا از Lionsgate و SAG-AFTRA برای “سخت کار کردن در طول این اعتصاب برای رسیدن به توافق” تشکر کند. او افزود: «تلاش‌های لاینزگیت گواه این است که استودیوهای کوچک و بزرگ می‌توانند ما را در مکانی منصفانه برای فیلم‌هایشان و افرادی که برای ساخت آن‌ها تلاش می‌کنند، ملاقات کنند.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =