پوستر فصل دوم سریال The Wheel of Time منتشر شد

پوستر فصل دوم سریال The Wheel of Time

Prime Video پوستر فصل دوم سریال The Wheel of Time را در آستانه پخش این سریال منتشر کرد. بسیاری از شخصیت های آشنا را می توان در تصویر مشاهده کرد. از جمله Moiraine Damodred (Rosamund Pike)، Al’Lan Mandragoran (Daniel Henney) و Nynaeve al’Meara (Zoë Robins). تقریباً دو سال از پخش فصل اول این سریال بر روی پلتفرم استریم می گذرد. این سریال در ژانر معمایی فانتزی دنیا طوفان به پا کرد. حال نوبت به پخش فصل دوم این سریال رسیده تا دوباره مردم را وارد دنیای اسرار آمیز کند.

پس از اینکه Dark One (جوشا استرادوسکی) در پایان فصل گذشته به ظاهر شکست خورد. به لان هشدار داده شد که این آخرین نبرد نخواهد بود. زیرا نیروهای شیطانی همچنان در سایه ها کمین کرده بودند و منتظر حمله در زمان مناسب بودند. به نظر می رسد توسط یک نشانه نامرئی فراخوانی شده بود. قبل از شروع پخش تیتراژ کشتی های متعددی درغرب مشاهده شدند و زمینه را برای حرکت شخصیت های اصلی سریال با آنها فراهم کردند. Moiraine آشکارا از آینده می ترسد. زیرا او قدرتی دارد که می تواند آینده را ببیند و می داند اگر همه چیز به خوبی مدیریت نشود چه اتفاقی می افتد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 زمانی که پخش سریال آغاز شد. شخصیتی که زرمند پایک به‌عنوان عضوی از Aes Sedai معرفی شد. یک سازمان قدرتمند از زنان که می‌توانند یک قدرت خاص را هدایت کند. Moiraine با آل لان به عنوان محافظ تعیین شده اش به دنبال یک گروه پنج نفره از روستاییان جوان از منطقه منزوی Two Rivers Andor پس از حمله به روستای آنها بود. او معتقد بود یکی از ماجراجویان جوان می تواند تناسخ اژدها باشد. نیرویی بسیار قدرتمند که جهان را می تواند شکست دهد یا نابود کند.

.

پروژه های آمازون

Wheel of Time نشان می‌دهد که Prime Video در حال حاضر چقدر در مورد توسعه پروژه‌های فانتزی در سرزمین‌هایی دور از کشور احساس اعتماد به نفس دارد. در حالی که Moiraine علیه Dark One مبارزه می کند.  آمازون در حال حاضر روی فصل دوم اقتباس تلویزیونی Lord of the Rings: Rings of Power کار می کند. این سریال با بازی مورفید کلارک در نقش گالادریل، داستانی را روایت می‌کند که هزاران سال قبل از رویدادهایی که در سه‌گانه فیلم ارباب حلقه های توسط پیتر جکسون پوشش داده شده است، رخ می‌دهد. و به تماشاگران اجازه می‌دهد به جنبه‌ای متفاوت از سرزمین میانه نگاه کنند.

در ادامه می توانید پوستر فصل دوم سریال The Wheel of Time را مشاهده نمایید.

پوستر فصل دوم سریال The Wheel of Time

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =