مارگو رابی در نقش باربی تاریخچه زندگی دختران را تغییر می دهد

مارگو رابی در نقش باربی

تیزر «باربی» با تاریخچه بازی دختران وعروسک‌های کوچک شروع می‌شود. تا زمانی که مارگو رابی در نقش باربی فرود می آید و تمام کلیشه های قدیمی فرو می ریزد. این تیزر برای ادای احترام به «2001: A Space Odyssey» توسط کارگردان ساخته شده است.

گرویگ نامزد سه جایزه اسکار، این فیلم را با نوآ بامباخ نوشته است. گرویگ کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد که در آن سیمو لیو، کیت مک‌ کینون، آمریکا فررا، ویل فرل، عیسی رائه، مایکل سرا، کینگزلی بن آدیر، نیکولا کوگلان و امرالد فنل نیز در میان بازیگران حضور دارند.

کارگردان فیلم اخیراً فاش کرد که از هدایت فیلمی درباره عروسک‌های باربی می‌ترسید. او گفت: «احساس وحشت داشتم. معمولاً بهترین اتفاقات در همین زمان رخ می دهد. وقتی می‌گویید: «من از آن می‌ترسم.»

مارگو رابی در نقش باربی

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 مارگو رابی در نقش باربی به عنوان بازیگر اصلی به کمپانی برادران وارنر معرفی شد. ژاکلین دورن طراح لباس برنده اسکار پشت چهره‌های «باربی» است. که زیبایی های دنیای باربی را به ما نشان می دهد..

گاسلینگ یکی دیگر از بازیگران این فیلم است. گاسلینگ در مورد نقش کن کارکراکتر مقابل باربی می گوید: “یک روز در حیاط خانه بودم. اسباب بازی های دخترم را دیدم که در میان گل ها له شده. وقتی آن اسباب بازی را برداشتم و نگاه کردم ازش یک عکس گرفتم و به گرویگ پیام داد و گفتم: «من نقش کن را بازی می کنم. زیرا داستان کن باید گفته شود. هیچ‌کس با او بازی نمی‌کند.»

«باربی» در 21 ژوئیه 2023 در سینماها نمایش داده می شود.

 

تیزر فیلم باربی:

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 2 =