مجسمه دوآ لیپا در موزه مادام توسو نیویورک قرار گرفت

مجسمه دوآ لیپا

از این پس خواننده برنده جایزه گرمی مجسمه خودش را در موزه نیویورک دارد. مجسمه دوآ لیپا در کنار سایر افراد مشهور در موزه مادام توسو قرار گرفت.

در یک بیانیه مطبوعاتی که به طور انحصاری به اشتراک گذاشته شد. دوا لیپا خواننده 27 ساله درباره این لحظه هیجان انگیز صحبت کرد و گفت: “من کاملا مفتخرم که مجسمه مومی جدیدم را در بزرگترین موزه مومی جهان، مادام توسو نیویورک در تایمز به نمایش گذاشتم. همکاری نزدیک با هنرمندان و خلاقان برای درست کردن این فیگور یک افتخار بوده است. امیدوارم مهمانان موزه نیز مانند من از مجسمه لذت ببرند!”

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 مجسمه لیپا یک لباس سفید پر زرق و برق به تن دارد. یک میکروفون در دست دارد و به نظر آماده است تا با جهان روبرو شود. این استایل که بر روی مجسمه اجرا شده، دوآ را در کنسرت لندن در اواخر سال 2020 نشان می دهد.

تیاگو موگادورو، رئیس بازاریابی در مادام توسو نیویورک گفت: «می‌دانیم که مهمانان عاشق دیدن و سلفی گرفتن با چهره‌ی Dua خواهند بود. بدون شک بازدید از مجسمه دوآ لیپا می تواند یک گزینه هیجان انگیز برای طرفداران باشد.»

مجسمه دوآ لیپا

نحوه ساخت مجسمه

این ستاره پاپ حدود 150 بار اندازه گیری صورت را انجام داد تا ساختار و ابعاد صورت او به درستی قالب گیری و ساخته شود. طبق بیانیه مطبوعاتی، حدوداً پنج هفته طول کشید تا فقط موها را داخل سر مجسمه قرار دهند. زیرا “هر تار مو به طور جداگانه با دست وارد می شد.”

لیپا پیش از این سه جایزه گرمی را در کارنامه موسیقی خود ثبت کرده است. این خواننده به تازگی دومین تور خود را که در سال 2020 آغاز شد اما به دلیل همه گیری کووید-19 به تعویق افتاد، به پایان رساند. بیلبورد گزارش داد که تور این خواننده تنها در آمریکای شمالی بیش از 40 میلیون دلار درآمد داشته است.

آهنگ‌های موفق لیپا شامل « New Rules»، « Don’t Start Now» و «Levitating» است و طرفداران منتظر آلبوم سوم این خواننده هستند. که ظاهرا دوآ قصد دارد در چند ماه اول سال 2023 روی آن کار کند.

منبع Parade

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =