حضور دیلن اوبرایان در آلبوم Midnights از تیلور سوئیفت

Midnights

تیلور سوئیفت اعلام کرده بود که در پایان هفته گذشته آلبوم جدید خود را با نام نیمه شب یا Midnights منتشر می کند. این آلبوم بحث برانگیز بسیاری از طرفداران تیلور را هیجان زده کرده بود. زیرا پیش از این اشاره شده بود که قرار است در موزیک ویدیوهای این آلبوم افراد مشهوری حضور داشته باشند.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 ستاره فیلم کوتاه “All Too Well” رینا یانگ یکی از معدود افراد مشهور دیگر است که در آلبوم جدید Midnights که به تازگی در روز جمعه (21 اکتبر) منتشر شده است، حضور دارد. «جک آنتونوف»، «آلانا هایم»، «لیث اشلی»، «دنیل هایم»، «لورا درن»، «پت مک‌گراث»، «جان ارلی»، و «ماری الیزابت الیس» سایر هنرمندانی هستند که در موزیک ویدیوهای آلبوم جدید با تیلور همکاری دارند.

Midnights

با این حال اعتبار دیلن در آلبوم تنها به عنوان یک بازیگر فیلم بلند یا یک نویسنده مشترک نیست. او یکی از ستارگان موزیک ویدیوهای Midnights Movies است. به گفته Genius دیلن در کنار جک آنتونوف به عنوان نوازنده درام آهنگ “Snow on the Beach” شناخته می شود!

تیلور سوئیفت مدتی است که علاوه حضور فعال در دنیای موسیقی و خوانندگی در دنیای سینما و بازیگری نیز فعالیت دارد. به تازگی فیلم آمستردام از او بر روی پرده سینما در حال نمایش است.

منبع Justjaredjr

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =