جنیفر لارنس از بازی در نقش الیزابت هولمز کنار کشید

جنیفر لارنس تصمیم گرفت از فیلم برنامه ریزی شده الیزابت هولمز با کارگردانی آدام مک کی کناره گیری و تنها دلیل این کار ایفای این نقش در گذشته توسط آماندا سایفرد است.

جنیفر لارنس از فیلم Bad Blood درباره الیزابت هلمز اثر آدام مک کی خارج شده است و آماندا سایفرد دلیل آن است. در دسامبر 2021 گزارش شد که اپل از فیلمی درباره هولمز بنیانگذار شرکت Theranos با بازی لارنس حمایت می کند تا در آن بازی کند. اما این موضوع برای قبل از این ورود آماندا بود. پس از آن Hulu مینی سریال خود با موضوع هلمز را با بازی سایفرد در نقش کارآفرین/کلاهبردار بدنام عرضه کرد. بازی درخشان آماندا در این نقش توجهات بسیاری را به خود جلب کرد.

الیزابت هولمز

محبوبیت سریال هایی با ژانر کلاهبرداری

کلاهبرداران به طور کلی در سال های اخیر به دلیل عناوین داستانی مانند Inventing Anna و The Tinder Swindler و مستندهایی مانند Fyre: The Greatest Party That Never Happened به موضوعی داغ برای سازندگان محتوا تبدیل شده اند. اما The Dropout از Hulu را می توان اوج این ژانر دانست. این سریال با به تصویر کشیدن ظهور و سقوط هلمز در نقش رئیس Theranos و بازی بی‌نقص سایفرد که برنده جایزه امی در نقش هولمز شده است توانست جزو بهترین ها در ژانر خودش باشد. با توجه به موفقیت The Dropout در بیان نسخه ای از داستان هولمز، همه فیلمسازانی که تصمیم می گیرند از این به بعد به این موضوع بپردازند، کار سختی را دنبال خواهند کرد.

و اما گزارش شده که جنیفر لارنس واقعاً به نظر می‌رسد نسبت به سطح بالای سایفرد و The Dropout حساس است. به همین دلیل است که لارنس از ایفای نقش در پروژه Bad Blood خارج شده است. به گفته کایل بوکانان از نیویورک تایمز، لارنس درباره سایفرد گفت: «فکر می کنم او فوق‌العاده است. ما نیازی به انجام مجدد این کار نداریم. زیرا آماندا این کار را انجام داد.” هیچ به روز رسانی دیگری در مورد اینکه آیا Bad Blood با بازیگر اصلی دیگری ادامه خواهد داد یا خیر ارائه نشده است.

الیزابت هولمز

جنیفر لارنس یک الیزابت هولمز بی نقص بود (اما حق با آماندا سایفرید است)

طبق بررسی های بخش سلبریتی مووی 21 لارنس در گذشته برای بازی در نقش افراد و چهره های واقعی مورد تحسین قرار گرفته است و نامزدی اسکار را برای بازی در نقش تاجر خودساخته جوی مانگانو در فیلم دیوید او راسل به دست آورده است. فکر کردن به بازی لارنس در نقش مانگانوی خشن و سرسخت در آن فیلم، در واقع نشان دهنده ویژگی هایی است که او می توانست در فیلم Bad Blood به ارمغان بیاورد. ویژگی هایی که او را برای ایفای نقش هولمز سرسخت اما در نهایت ناقص مناسب می ساخت.

البته مطمئننا لارنس می تواند به خوبی نقش هولمز را ایفا کند. اما با ارزیابی هایی که داشته تلاش برای دنبال کردن ردپای The Dropout و اجرای سایفرد را بی نتیجه دیده است.

به لطف نمایش Hulu و ستاره آن، بررسی کامل هولمز به عنوان یک شخصیت قبلا ارائه شده است. مک‌کی مطمئناً به تصویر طنز خود از هولمز در Bad Blood فکر می کند. اما حتی با وجود عنصر طنز اضافه‌شده، هر تصویری از هولمز پس از The Dropout قطعاً احساسی اضافی از خود خواهد داشت. واضح است که لارنس هیچ علاقه‌ای به این نداشت که نقش الیزابت هولمز خودش را در برابر نمونه‌ای که سایفرد ارائه کرده، مورد بررسی قرار گیرد. بازیگری که او آشکارا کارش را تحسین می‌کند. باید دید که آیا Bad Blood بدون لارنس آینده ای دارد یا خیر. اما به نظر می رسد لارنس ممکن است به مک کی توصیه کند که پروژه را به کلی کنار بگذارد. در نهایت باید دید که مک کی چه تصمیمی برای ساخت این فیلم دارد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =