تریلر سریال Foundation فصل دوم

تریلر سریال Foundation

بنیاد (Foundation) یک مجموعهٔ تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که توسط دیوید اس س. گویر و جاش فریدمن برای اپل تی‌وی پلاس ساخته شده‌است. این یک اقتباس آزاد از مجموعهٔ بنیاد، مجموعه‌ای از رمان‌های علمی تخیلی نوشتهٔ آیزاک آسیموف است. فصل اول Foundation در ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ به نمایش درآمد. در اکتبر ۲۰۲۱ این سریال برای فصل دوم تمدید شد و ورند ساخت سریال آغاز شد.

 

بازیگران

از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش می کنند می توان اشاره کرد به: «چیپو چونگ»، «ترنس مان»، «لائورا برن»، «لی پیس» و «جرد هریس». همچنین در این فصل چند بازیگر جدید نیز به این سریال اضافه شده اند که عبارتند از: «الا ری اسمیت»، «دیمیتری لئونیداس»، «بن دنیلز»، «هولت مک‌کالانی»، «میکل پرشبرانت» و «نیمرات کور».

 

داستان سریال

این سریال داستان گروهی از تبعیدیان را روایت می کند که متوجه می شوند تنها راه نجات «امپراتوری کهکشانی» از نابودی، سرپیچی از آن است.

این تریلر منتشر شده تمرکزش را بر روی فداکاری های بنیاد گذاشته است و تاکیدش بر این است که چگونه آن ها خانۀ و زندگی خود را برای هدف شان ترک کرده اند. گرچه ماموریت آن ها تمام نخواهد شد. زیرا بعد از نابودی امپراتوری، بنیاد باید آن را بازسازی کند.

تریلر سریال Foundation فصل دوم:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =