HBO و باز هم گافی دیگر، این بار در خاندان اژدها!

گاف جدید خلق شده توسط شبکه HBO هم‌اکنون توسط کاربران فضای مجازی دست به دست می‌چرخد و سر و صدای بیشتری ایجاد می‌کند. این اولین باری نیست که چنین اتفاقی می‌افتد.
اشتباه و گاف HBO در سریال خاندان اژدها

بینندگان در قسمت سوم منتشر شده از خاندان اژدها، متوجه بی‌دقتی جالبی شده‌اند.

گاف جدید خلق شده توسط شبکه HBO هم‌اکنون توسط کاربران فضای مجازی دست به دست می‌چرخد و سر و صدای بیشتری ایجاد می‌کند. این اولین باری نیست که چنین اتفاقی می‌افتد.

حالا چه اتفاقی افتاده است؟

در اپیزود سوم پیش‌درآمد Game of thrones  ( بازی تاج و تخت ) یعنی خاندان اژدها (House of the dragon)، با نام «دوم از نام خویش»، بینندگان متوجه مشکل VFX در صحنه‌ای از بازی پدی کانسیداین در نقش پادشاه ویسریس شده‌اند.

 این شخصیت در سریال دو انگشت دست چپ خود را از دست داده است، با این حال این دو انگشت در صحنه‌ای از این قسمت مشخص هستند. آن هم درحالی که در پوشش سبزی قرار دارند تا به صورت دیجیتال حذف شوند.

اما این طور به نظر می‌آید که ادیتورها این صحنه از سریال خاندان اژدها را آن قدرها هم با دقت بررسی نکرده‌اند.

گاف و اشتباه جدید HBO در رابطه با انگشتان حذف نشده در سریال خاندان اژدها

HBO به بی‌دقتی شهرت می‌یابد؟

اچ بی او گفته است که این مشکل را اصلاح می‌کند و با ادیت مجدد، دو انگشت سبز رنگ پادشاه ویسریس از سریال خاندان اژدها حذف می‌شوند.

با این حال به نظر می‌آید که بعد از ماجرای لیوان استارباکس در یکی از صحنه‌های قسمت چهارم از فصل آخر سریال بازی تاج و تخت ( Game of thrones )، منتشر شده در سال 2019، باز هم یک بار دیگر دقت این شبکه زیر سوال رفته است.

سازندگان خاندان اژدها چه می‌گویند؟

رایان کندال، تهیه‌کننده اصلی سریال خاندان اژدها ( House of the Dragon ) ، در گفت‌وگو با THR گفته است که در ابتدای فصل یک تیم سازنده و ادیتور بسیار مراقب بودند تا از افتادن همچین اتفاقی جلوگیری کنند

. اما گویا با فشار بالایی که در هر صحنه وجود داشته‌ ‌است، در میان اصلاحات ایرادات بسیار، این یکی از قلم افتاده است اما سریعا درست می‌شود و نسخه اصلاح‌شده جایگزین می‌شود.

با این حال برخی باور دارند که این تنها یک سهل‌انگاری نبوده و جنبه رسانه‌ای داشته است. نظر شما چیست؟

منابع:

HollyWoodrRporter

اولین توییت درباره انگشتان حذف نشده پادشاه در سریال خاندان اژدها

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =