جیمی فلن برای حذف هشتگ توییتری از ایلان ماسک درخواست کمک کرد

جیمی فلن

توییتر از زمان تصاحب این شرکت توسط رئیس تسلا ایلان ماسک، با افزایش اخبار جعلی دست و پنجه نرم می کند.

هشتگ  #RIPJimmyFallon سه شنبه شب در توییتر ترند شده و مجری The Tonight Show به اندازه کافی از این هشتگ ترند شده ناراحت هست و شخصا از ایلان ماسک مدیر عامل توییتر درخواست کرده که این هشتگ را حذف کند. جیمی فلن نمرده است و جیمی می خواهد مردم این را بدانند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 اوایل روز سه‌شنبه یکسر از افراد در توییتر هشتگ #RIPJimmyFallon را راه‌اندازی کردند و کاربران این هشتگ را اغلب با تصویر دیگری به غیر از فلن پست می‌کردند.

کاربران توییتر به ویژه آنهایی که خارج از کشور هستند شوکه و گیج شدند. یکی از کاربران کره ای در توییتی نوشت: «این به عنوان یک هشتگ مطرح شد. بنابراین من متحیر شدم. واقعا خنده دار است. از آنجا که ماسک تمام افراد بخش تایید اطلاعات را اخراج کرد. اکنون اخبار جعلی می تواند به راحتی ترند شود.”

جیمی فلن

جیمی فلن که آشفته بود در توییتی نوشت: «ایلان، می‌توانی این را درست کنی؟ #RIPJimmyFallon.” ماسک هنوز به درخواست فلن پاسخ نداده است.”

با وضعیت فعلی، توییتر شاهد افزایش اطلاعات نادرست در این پلتفرم است. وضعیتی که ماسک با اخراج تعداد قابل توجهی از افراد درگیر با تایید محتوا و برخورد با حساب‌های جعلی و اخبار جعلی همراه شده است.

پنجشنبه گذشته، یک حساب کاربری با استفاده از نام و لوگوی غول داروسازی Eli Lilly and Co و دارای تیک آبی یا همان اکانت “تأیید شده” بود در توییتی نوشت: “ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم انسولین اکنون رایگان است.” این توییت جعلی منجر به کاهش سهام شرکت داروسازی از 368 دلار به ازای هر سهم به 346 دلار در هر سهم شد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 16 =