پوستر انیمیشن LEGO Marvel Avengers به همراه تاریخ انتشار فاش شد

پوستر انیمیشن LEGO Marvel Avengers

پوستر انیمیشن LEGO Marvel Avengers با عنوان رسمی LEGO Marvel Avengers: Code Red منتشر شد. این انیمیشن در 27 اکتبر برای پخش در دیزنی پلاس اعلام شده است.

جزئیات زیادی از این انیمیشن منتشر نشده است. اما احتمالاً Avengers محبوب را در یک داستان جذاب و ماجراجویانه به تصویر خواهد کشید. پوستر انیمیشن  LEGO Marvel Avenger آرم و سبک آجری Endgame را به تصویر می کشد. اما با رنگ قرمز به جای بنفش است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 انتقام‌جویان تیم برتر ابرقهرمانی مارول و برجسته‌ترین بخش MCU در حال ساخت است و قرار است به یکی از جذاب ترین آثار در دنیای لگوها تبدیل شود. یک قسمت ویژه جدید لگو که شامل تیم اونجرز است که با یک تهدید جدید روبرو می شوند. این انیمیشن در پایان ماه آینده به دیزنی پلاس می آید.

مارول رسما اعلام کرد که LEGO Marvel Avengers: Code Red به پلتفرم استریم می آید. ساخت این قسمت ویژه اولین بار در جریان کامیک کان سن دیگو در اوایل سال جاری فاش شد و اکنون تاریخ انتشار دارد. طبق اعلام X، Code Red در 27 اکتبر به دیزنی پلاس می آید.

پوستر انیمیشن LEGO Marvel Avengers

جزئیات انیمیشن

جزئیات مربوط به ویژه LEGO Marvel در حال حاضر بسیار کم است. شخصیت‌های مارول، بازیگران و جزئیات داستان انیمیشن Code Red فاش نشده است. با این حال با توجه به اینکه فیلم های ویژه قبلی لگو مارول حدود نیم ساعت زمان داشتند. منطقی است که انتظار داشته باشیم فیلم آینده یک فیلم بلند کامل نباشد.

پوستر رسمی پروژه آینده یک نسخه آجری لگو از MCU Avengers: Endgame است. تنها تفاوت این است که رنگ لوگوی انتقام‌جویان در پروژه‌ی آینده قرمز است برخلاف بنفش متالیک Endgame. در ادامه می توانید پوستر انیمیشن LEGO Marvel Avengers را مشاهده نمایید. به نظر می رسد لوگوی انتقام جویان نیز مانند فیلمی که از آن الهام گرفته است در حال فروپاشی است.

LEGO Marvel Avengers: Code Red مانند پروژه های قبلی برای MCU معمولی نخواهد بود. ممکن است برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌های Avengers که دیگر بخشی از MCU نیستند مانند تونی استارک با نام مستعار مرد آهنی و کاپیتان آمریکا استیو راجرز را در خود داشته باشد. با این حال، ما انتظار نداریم که رابرت داونی جونیور یا کریس ایوانز در صورت ظاهر شدن شخصیت آنها، صدای خود را در این پروژه داشته باشند.

پوستر انیمیشن LEGO Marvel Avengers

همکاری مارول با لگو

مارول از سال 2014 به طور مکرر با LEGO برای ایجاد انیمیشن های ویژه همکاری داشته است. این سازنده اسباب بازی اغلب مجموعه های قابل ساخت را برای پروژه های انیمیشن خود با مارول منتشر می کند. LEGO همچنین با Lucasfilm همکاری می کند تا فیلم های ویژه جنگ ستارگان را در Disney+ منتشر کند.

مارول چند پروژه دیگر دارد که در ماه های آینده به سینماها می آیند و پخش می شوند. فصل دوم I am Groot ماه گذشته در دیزنی + پخش شد. در حالی که فصل دوم Loki قرار است در اوایل اکتبر پخش شود. همه چیز با The Marvels که در ماه نوامبر عرضه می شود پایان یافته است. جالب اینجاست که فصل دوم Loki با هر دو LEGO Marvel Avengers: Code Red و The Marvels همپوشانی دارد.

Code Red در اواسط فصل دوم Loki در دیزنی+ نمایش داده می شود. اما The Marvels تنها یک روز پس از پایان فصل Loki 2 در سینماها اکران می شود. بسیار عجیب است که Marvel Studios تصمیم گرفت پروژه های خود را تا این حد نزدیک منتشر کند. به جای پخش کردن آنها با فاصله زمانی مناسب. در هر سال پرکاری برای مارول پیش رو است.

LEGO Marvel Avengers: Code Red برای پخش در دیزنی پلاس در تاریخ 27 اکتبر 2023 در دسترس خواهد بود.

منبع Xfire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =